I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
 
      Szkoła Stowarzyszona UNESCO         Szkoła partnerska Republiki Federalnej Niemiec   
 
 
 
    Szkoła Odkrywców Talentów    
 
 
 
  
Aktualności
miesiąc:

UWAGA MATURZYŚCI!!!

data dodania: 2018/06/20
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy o RODO wprowadzona została zmiana dotycząca udostępniania zdającym wyników egzaminów.
Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma w sekretariacie I LO.

UWAGA:

EGZAMIN MATURALNY

Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego możliwe będzie od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

V Kongres Tutoringu

data dodania: 2018/06/21
Od 15 do 16 czerwca odbył się w Warszawie V Kongres Tutoringu, którego hasło przewodnie brzmiało "Edukacja: co wieczne a co zmienne?". Szkołę reprezentowała czteroosobowa delegacja w składzie: Ewa Szmit, Zbigniew Łuczka, Paweł Szafrański i Paweł Zaborowski . Wysłuchaliśmy wykładów i braliśmy udział w zajęciach warsztatowych. Trzej wymienieni panowie, po wcześniejszym uzyskaniu tytułów praktyka tutoringu, otrzymali akredytacje tutorskie. W tym samym czasie w Poznaniu kolejnych dwoje naszych nauczycieli - Katarzyna Sierakowska i Tomasz Bobin - uzyskało uprawnienia tutorskie. Dążymy do tego, aby akredytację tutorską, dzięki której możliwe jest indywidualne wspieranie rozwoju uczniów, uzyskała nasza szkoła jako placówka oświatowa. Fot. Michał Ziółkowski

Pierwsze dwukrotnie pierwsze

data dodania: 2018/06/19
W SP-4 odbyło się dzisiaj podsumowanie tegorocznej edycji Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Z satysfakcją informujemy, że zajęliśmy I miejsca w klasyfikacji łącznej zarówno dziewcząt, jak i  chłopców.
Wszystkim sportowcom, reprezentantom szkoły dziękujemy i gratulujemy.
strona 1/959 następna »

Adresy innych stron zawarte w tekście: