Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2014/2015

 
 

dziewczęta  -  I miejsce

 

chłopcy  -  III miejsce

 
 
 
 
 
Wyniki drużyn I LO

DZIEWCZĘTA
  • Piłka ręczna  –  I miejsce
  • Siatkówka  –  VI miejsce
  • Koszykówka –  I miejsce
  • 5 piłkarskie  –  II miejsce
  • Unihokej – II miejsce
  • Tenis stołowy  –  II miejsce
  • Indywidualne biegi przełajowe  –  III miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe  –  IV miejsce
  • Strzelectwo sportowe – III miejsce
  • Indywidualne zawody LA – II miejsce
CHŁOPCY
  • Piłka ręczna – II miejsce
  • Siatkówka – IV miejsce
  • Koszykówka – II miejsce
  • Szachy drużynowe – III miejsce
  • 7 piłkarskie – VII miejsce
  • Unihokej – V miejsce
  • Tenis stołowy – IV miejsce
  • Indywidualne biegi przełajowe – IV miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe – V miejsce
  • Strzelectwo sportowe – III miejsce
  • Indywidualne zawody LA – IV miejsce
 
 
Wyniki końcowe GSM
 
DZIEWCZĘTA
  1. I LO  -  96 pkt
  2. ZSTiO  -  92
  3. II LO  -  89,5
  4. ZS Ekonomicznych  -  66
  5. IV LO  -  50,5
  6. III LO  -  43
  7. ZS Gastronomicznych  -  35
  8. ZS Sportowych  -  32
  9. ZS Ogrodniczych  -  18
  10. ZS Mechanicznych  -  17,5
  11. I Społeczne LO  -  16
  12. ZS Odzieżowych  -  11
  13. ZSO nr 8  -  9,5
  14. ZS Budowlanych  -  4
 
CHŁOPCY
  1. ZS Budowlanych  -  97
  2. II LO  -  89
  3. I LO  -  88
  4. ZS Mechanicznych  -  80,5
  5. ZS Elektrycznych  -  71,5
  6. ZSTiO  -  65
  7. IV LO  -  50,5
  8. ZS Ekonomicznych  -  41
  9. III LO  -  43
  10. ZS Sportowych  -  36
  11. ZS Gastronomicznych  -  16
  12. ZS Ogrodniczych  -  13
  13. I Społeczne LO  -  6
  14. ZSO nr 8  -  5
  15. ZS Odzieżowych  -  4
  16. ZS nr 12  -  2,5
 
 
Wyniki drużyn I LO

DZIEWCZĘTA
  • Piłka ręczna  –  I miejsce
  • Siatkówka  –  VI miejsce
  • Koszykówka –  I miejsce
  • 5 piłkarskie  –  II miejsce
  • Unihokej – II miejsce
  • Tenis stołowy  –  II miejsce
  • Indywidualne biegi przełajowe  –  III miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe  –  IV miejsce
  • Strzelectwo sportowe – III miejsce
  • Indywidualne zawody LA – II miejsce
CHŁOPCY
  • Piłka ręczna – II miejsce
  • Siatkówka – IV miejsce
  • Koszykówka – II miejsce
  • Szachy drużynowe – III miejsce
  • 7 piłkarskie – VII miejsce
  • Unihokej – V miejsce
  • Tenis stołowy – IV miejsce
  • Indywidualne biegi przełajowe – IV miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe – V miejsce
  • Strzelectwo sportowe – III miejsce
  • Indywidualne zawody LA – IV miejsce