Ruch poza szkołą - zajęcia zorganizowane (obszar nr 6)

 
Udział zespołów szkolnych w zawodach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.

Uczniowie I LO aktywnie biorą udział we wszystkich imprezach międzyszkolnych organizowanych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gorzowie w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. W bieżącym roku szkolnym reprezentanci I LO wzięli udział w zawodach i turniejach piłki ręcznej, tenisa stołowego, siatkówki, koszykówki, unihokeja (w trakcie), strzelectwie sportowym, w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych (dziewczęta) oraz siatkówce, tenisie stołowym, szachach, koszykówce, piłce ręcznej, strzelectwie sportowym, unihokeju (w trakcie), indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych (chłopcy). Przed nami jeszcze indywidualne zawody w lekkiej atletyce.
Część dyscyplin odbywających się na naszych obiektach współorganizowali nauczyciele I LO. W zawodach tych nasi uczniowie nie tylko uczestniczyli jako zawodnicy, ale brali również udział jako współorganizatorzy, sędziowie, czy pracownicy techniczni. Były to rozgrywki piłki nożnej, siatkówki i koszykówki chłopców oraz unihokeja dziewcząt i chłopców.
Na wszystkie imprezy sportowe zapraszamy kibiców, a zawody międzyszkolne są okazją do nauki kulturalnego dopingu.

Wyniki w roku szkolnym 2013/14 (do końca marca):
 
- DZIEWCZĘTA
-    Piłka ręczna  –  I miejsce  - opiekun Monika Duchnowska
-    Siatkówka  –  III miejsce  - opiekun Marian Gołąb
-    Koszykówka –  I miejsce  - opiekun Radosław Duchnowski
-    5 piłkarskie  –  II miejsce  - opiekun Monika Duchnowska
-    Tenis stołowy  –  III miejsce  - opiekun Marian Gołąb
-    Indywidualne biegi przełajowe  –  II miejsce  - opiekun Radosław Duchnowski
-    Sztafetowe biegi przełajowe  –  II miejsce   - opiekun Radosław Duchnowski

- CHŁOPCY
-    Piłka ręczna – II miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    Siatkówka – V miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    Koszykówka – II miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    Szachy drużynowe – I miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    7 piłkarskie – V miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    Tenis stołowy – V miejsce  - opiekun Marian Gołąb
-    Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
-    Sztafetowe biegi przełajowe – VI miejsce  - opiekun Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GSM w biegach przełajowych
GSM w koszykówce chłopców
GSM w piłce nożnej
GSM w piłce ręcznej chłopców
GSM w piłce ręcznej dziewcząt
GSM w siatkówce
GSM w siatkówce dziewcząt