Gorzowska Spartakiada Młodzieży w koszykówce chłopców

 
Wyniki:
 
1.  I Liceum Ogólnokształcące
2.  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
3.  Zespół Szkół Budowlanych
4.  Zespół Szkół  Elektrycznych
5.  Zespół Szkół  Ekonomicznych i  Zespół Szkół Mechanicznych
7.  Zespół Szkół Gastronomicznych
 
 
 
Najskuteczniejszy zawodnik:
 
1. Michał Makowski (Z Bud) - 100 pkt
2. Patryk Bednarski (ZS Bud) - 70 pkt
3. Marcin Antczak (ZSTiO) - 63 pkt
 
Najlepiej rzucający za "3":
 
1. Sebastian Mazowiecki (I LO) - 5
2. Marek Solarski (I LO), Mateusz Grządzielewski (ZSTiO), Krzysztof Antczak (ZSTiO), Kamil Markowski (ZS Elektr) - po 4
 
 
 
 
Wyniki:
20.01.2011 r. 
ZS Budowlanych - ZS Mechanicznych   52:25  (14:6, 8:8, 18:7, 12:4)
ZS Bud.: B.Małyszko 9, J.Juniewicz, P.Szymkowiak 5, P.Bednarski 9, M.Makowski 24, M.Pował 5, K.Stolarski, K.Swarowski.
ZS Mech.: D.Wajwod 10, A.Zieliński 3, M.Szczepka 5, M.Świtalski, A.Chyczewski, A.Krygiel 3, D.Mikołajczak, K.Stępień 2, B.Budny 2.
I LO - ZS Gastronomicznych   101:1  (28:0, 25:0, 26:0, 22:1)
I LO: Ł.Stano 14, S.Kąkolewski 10, M.Solarski 8, Ł.Antczak 19, Ł.Wieczorek 26, D.Panyszak 8, M.Sienkiewicz 8, S.Mazowiecki 8.
ZS Gastr.:  T.Bednarski, M.Safiańczuk, A.Orzechowski 1, P.Buczuliński, K.Janicki, B.Koch, M.Gawrych, S.Szczepański, D.Pająk.
ZSTiO - ZS Ekonokicznych   70:37  (27:7, 11:3, 15:13, 17:14)
ZSTiO: M.Antczak 11, D.Gardias 12, S.Marczyk 8, J.Kowalski 2, M.Grządzielewski 7, P.Wierzba 2, K.Antczak 14, D.Szymański 2, Ł.Zdyb 8, J.Kowalewski, K.Nowicki 2, D.Lenarczyk 2.
ZS Ekonom.: M.Szumski 2, D.Zaskórski, Ł.Kulikowiec 4, D.Rynkiewicz 11, E.Handzlik 2, T.Danił 2, P.Wawryniuk 12, K.Leszkowicz 4.
12.02.2011 r.
ZS Mechanicznych - ZS Elektrycznych   39:53  (3;16, 12:14, 9:7, 15;16)
ZS Mech.: D.Wajwod 13, A.Zieliński 10, M.Szczepka 8, M.Świtalski 3, A.Chyczewski, A.Krygiel 3, D.Mikołajczak 2, B.Budny 3.
ZS Elektr.: A.Filipowicz 7, K.Markowski 12, D.Mikiciuk 14, P.Nowicki 2, M.Jańczak, M.Śliwiński 5, M.Janicki, M.Radwan 4, D.Pastusiak 4, P.Kaźmierczyk, P.Dragan 3, J.Mielcarek 2.
ZS Gastronomicznych - ZS Ekonomicznych   18:71  (4:13, 4:25, 6:12, 4:21)
ZS Gastr.: T.Bednarski 8, K.Dymski 4, A.Orzechowski 4, P.Buczuliński, K.Janicki 1, B.Koch 1, M.Gawrych, F.Nowaczyk, S.Szczepański, D.Pająk.
ZS Ekonom.:  E.Handzlik 4,  D.Rynkiewicz 7, T.Danił 4, M.Szumski, P.Wawryniuk 26, D.Zaskórski 4, Ł.Kulikowiec 6, K.Leszkowicz 18, P.Kołupajło, K.Głośniak 2, M.Woźniak.
23.02.2011 r.
I LO - ZSTiO   51:45  (19:13, 7:14, 7:8, 18:10)
I LO: S.Kąkolewski, P.Budek 6, M.Solarski 15, Ł.Antczak 6, Ł.Wieczorek 8, D.Panyszak, M.Sienkiewicz 5, S.Mazowiecki 11.
ZSTiO: M.Antczak 17, D.Gardias 2, S.Marczyk, J.Kowalski 2, M.Grządzielewski 7, P.Wierzba, K.Antczak 9, D.Szymański, Ł.Zdyb 4, J.Kowalewski 4, K.Nowicki, D.Lenarczyk.
ZS Budowlanych - ZS Elektrycznych   72:30  (19:8, 18:7, 18:6, 17:9)
ZS Bud.: B.Małyszko 2, J.Juniewicz 4, P.Szymkowiak 4, P.Bednarski 29, M.Makowski 33, M.Pował, K.Stolarski, K.Swarowski.
ZS Elektr.: A.Filipowicz 2, K.Markowski 8, D.Mikiciuk 5, P.Nowicki 3, J.Mielcarek, M.Śliwiński 3, M.Kowalczyk 2, M.Radwan 3, D.Pastusiak, D.Drożdż 4, P.Dragan, B.Kowalewski, P.Tucholski.
23.02.2011 r.
ZSTiO - ZS Gastronomicznych   82:13  (22:4, 25:2, 20:2, 15:5)
ZSTiO: M.Antczak 11, S.Marczyk 7, J.Kowalski 12, M.Grządzielewski 27, P.Wierzba 2, K.Antczak 9, T.Błażuk, Ł.Zdyb 2, J.Kowalewski 8, J.Bil, D.Lenarczyk 4.
ZS Gastr.: T.Bednarski 3, K.Dymski 5, K.Janicki, B.Koch, M.Gawrych 5, S.Szczepański, D.Pająk.
I LO  - ZS Ekonomicznych   71:28  (18:9, 19:6, 12:10, 22:3)
I LO: P.Budek 7, M.Solarski 17, Ł.Antczak 11, D.Panyszak 20, M.Sienkiewicz 6, K.Kuśmider 3, S.Mazowiecki 7.
ZS Ekonom.:  E.Handzlik, D.Rynkiewicz 7, T.Danił, M.Szumski, P.Wawryniuk 12, D.Zaskórski 6, Ł.Kulikowiec, K.Leszkowicz 3, M.Woźniak.
 
  
Gr. A
x
I LO
ZSTiO
ZSEkon
ZSGast
pkt
kosze
m-ce
I LO
x
51:45
 71:28
101:1
6
223:74
 I
ZSTiO
45:51
x
70:37
 82:13
5
197:101
II
ZSEkon.
 28:71
37:70
x
71:18
4
136:159
III
ZSGast.
1:101
13:82
18:71
x
3
32:254
IV
 
 
Gr. B
x
ZSBud
ZSMech
ZSElek
pkt
kosze
m-ce
ZSBud.
x
52:25
72:30
4
124:55
I
ZSMech.
25:52
x
39:53
2
64:105
III
ZSElek.
30:72
53:39
x
3
83:111
II
 
 
 
 
03.03.2011 r. - półfinały
 
ZSTiO - ZS Budowlanych   54:30  (10;8, 16:10, 19:9, 9:3)
ZSTiO: M.Antczak 12, D.Gardias 5, J.Kowalski 9, M.Grządzielewski 8, K.Antczak 16, Ł.Zdyb 2, J.Kowalewski 2.
ZS Bud.: B.Małyszko 3, J.Juniewicz, P.Szymkowiak, P.Bednarski 10, M.Makowski 14, M.Powal, K.Stolarek, K.Swadowski 3.
I LO - ZS Elektrycznych   41:39  (12:16, 13:4, 8:7, 8:12)
I LO: Ł.Stano 11, S.Kąkolewski 2, M.Solarski 4, Ł.Antczak 8, D.Panyszak 12, M.Sienkiewicz 2, K.Kuśmider 2, S.Mazowiecki.
ZS Elektr.: A.Filipowicz 13, K.Markowski 18, P.Nowicki 2, M.Śliwiński, M.Kowalczyk 4, D.Pastusiak, P.Dragan 2.
 
10.03.2011 r. - finały
 
ZS Budowlanych  - ZS Elektrycznych     74:31 (13:8, 27:12, 14:8, 22:3)
ZSBud.: B.Małyszko-11, J.Juniewicz-5, P.Szymkowiak, P.Bednarski-22, M.Makowski-29, M.Porwał-3, K.Stolarek-2, K.Swadowski-2.
ZSElEk.: A.Filipowicz-2, K.Markowski-4, P.Tucholski, P.Nowicki-2, D.Mikiciuk-6, M.Śliwiński-8, M.Kowalczyk, M.Radwan, D.Pastusiak-7, M.Janicki, P.Dragan, B.Kowalewski-2
 
I LO  - ZSTiO    43:42  (14:7, 5:14, 12:17, 12:4)
I LO: Ł.Stano, S.Kąkolewski, P.Budek-6, M.Solarski-4, Ł.Antczak-13, Ł.Wieczorek-12, D.Panyszak, S.Mazowiecki-8.
ZSTiO: M.Antczak-12, D.Gardias-2, J.Kowalski-7, M.Grządzielewski-9, P.Wierzba-2, K.Antczak-10, J.Kowalewski.