jesteś tu: strona główna    aktualności    studniówka 2014

Studniówka 2014

data dodania: 2014/01/12
Studniówkowe szaleństwo rozpoczęło się także w Gorzowie. W sobotę w swojej szkole bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego. Do tańca przygrywała im formacja Dlaczego Nie z Zielonej Góry.

Studniówka licealistów z ul. Puszkina odbywała się - zgodnie z tradycją - w szkolnej auli. - Chyba jesteśmy pierwszą gorzowską szkołą, która ma w tym roku studniówkę - mówiła nam dyrektor placówki Ewa Szmit.

Przyszli maturzyści bawili się wyśmienicie. I to za sprawą zespołu z Zielonej Góry. Na swoją imprezę zaprosili formację Dlaczego Nie z liderem Romanem Awińskim.

tekst:

Na stronie gazety lubuskiej również zdięci i film z balu

Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
29 wrzesnia 2012 r.
W kolejnych meczach mistrzostw I LO w piłce nożnej dwukrotne zwycięstwa odnieśli zawodnicy III ef i III d, a wygraną i remisem zakończyli mecze uczniowie I d.