jesteś tu: strona główna    konkursy: filmowy i e-learningowy

Konkursy: filmowy i e-learningowy

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że w ramach tegorocznych obchodów Tygodnia dla Oszczędzania szkoły, nauczyciele i uczniowie nadal mogą wziąć udział w konkursach: filmowym oraz e-learningowym.
KONKURS FILMOWY
Konkurs filmowy „Krótki film o oszczędzaniu 2” potrwa do 27 listopada 2009. Zadaniem uczestników jest nakręcenie etiudy filmowej trwającej maksymalnie 1,5 minuty. Powinna ona nawiązywać do jednego z haseł edukacyjnych dostępnych w portalu www.tdo.edu.pl. Tegoroczna edycja konkursu filmowego została wzbogacona o kategorię Happeningi. Filmy mogą zostać zgłoszone w dwóch kategoriach: Open oraz Szkoła. Szczegóły na www.tdo.edu.pl
Nagrody w konkursie filmowym to:
w kategorii SZKOŁA, krótki film o oszczędzaniu:
I miejsce – 8 tys. (4 tys. – uczeń/uczniowie; 2,5 tys. nauczyciel/opiekun; 1,5 tys. szkoła).
II miejsce – 4 tys. (2,5 tys – uczeń/uczniowie; 1 tys – nauczyciel; 500 PLN – szkoła).
III miejsce – 2 tyś (1 tys. – uczeń/uczniowie; 500 PLN – nauczyciel; 500 PLN – szkoła).
 w kategorii SZKOŁA, za happening, Organizatorzy przyznają za:
I miejsce – 5 tys. ( 2,5 tys. – uczeń/uczniowie; 1,5 tys. – nauczyciel; 1 tys. – szkoła)
II miejsce – 3 tys. (1,5 tys – uczeń/uczniowie; 1 tys – nauczyciel; 500 PLN – szkoła)
III miejsce – 2 tys. (1 tys. – uczeń/uczniowie; 500 PLN – nauczyciel; 500 PLN – szkoła)
 w kategorii OPEN, Organizatorzy przyznają za:
I miejsce – 5 tyś oraz 10 wyróżnień, każde w wysokości 500 PLN
KONKURS E-LEARNINGOWY – NOWOŚĆ TdO 2009!
Tych, którzy nie czują się pewnie w roli reżyserów i producentów, zachęcamy do przygotowania najciekawszego kursu e-learningowego na temat oszczędzania.
Konkurs jest adresowany do nauczycieli i młodzieży szkolnej. Aby wziąć w nim udział należy skorzystać z platformy edukacyjnej dostępnej na www.tdo.edu.pl, przygotowanej specjalnie przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Termin przygotowania i zgłaszania kursów w konkursie e-learningowym mija 7 grudnia 2009 roku.

Nagrody w konkursie e-learning:
W kategorii Nauczyciele:
I miejsce – 6000 zł
II miejsce – 4000 zł
III miejsce - 3000 zł
IV miejsce - 2000 zł
V miejsce -1000 zł
W kategorii Uczniowie:
I miejsce – 4000 zł
II miejsce - 3000 zł
III miejsce - 2500 zł
IV miejsce - 1,500 zł