jesteś tu: strona główna    fotosport

FotoSport

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Konkursie FOTOSPORT. Poniżej znajdują się podstawowe informacje. Szczegółowe zasady udziału w Konkursie umieszczone są w Regulaminie Konkursu.
1. Tematyka konkursu: sport
Nadesłane zdjęcia powinny kwalifikować się do jednej z następujących kategorii konkursowych:
- Mój trener
- Mój idol
 - Smak zwycięstwa, gorycz porażki
- Mój kolega sportowiec
- Sport w szkole
Czekamy na zdjęcia z pomysłem, pokazujące ciekawe lub śmieszne sytuacje, emocje związane ze sportem - radość, satysfakcję, wysiłek, ale także smutek czy żal. Zdjęcia mogą być wykonane na treningach, podczas szkolnych zajęć czy międzyszkolnych rozgrywek sportowych i innych imprez sportowych
2. Dla kogo? Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
3. Zdjęcia w rozmiarze min. 650x432 piks w formacie .jpg należy do nas przysyłać na adres zdjecia@grajmy.com w terminie do 31 grudnia 2009r.  Do zdjęcia należy dołączyć dane autora (imię, nazwisko lub pseudonim) oraz nazwę i miejscowość szkoły, której jest uczniem. Mile widziane podpisy/komentarze do zdjęć. Każdy autor może przysłać dowolną ilość zdjęć na dowolną liczbę kategorii.
4. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie grajmy.com w kategorii Konkurs FOTOSPORT.
5. Oceny zdjęć dokona komisja konkursowa złożona z przedstawicieli fundatorów i Organizatora.
6. Nagrody rzeczowe, indywidualne - albumy 90 lat na olimpijskim szlaku, oprogramowanie firmy Corel Corp. (Corel Draw Graphics Suite X4 PL Home&Student Ed., Corel Paint Shop Pro X2 PL, Corel Video Studio). Nagrody dla szkół za najliczniejsze uczestnictwo uczniów w konkursie - oprogramowanie Corel Classrooom dla szkolnej pracowni komputerowej (15 stanowisk) oraz oprogramowanie antywirusowe Kaspersky Lab dla całej szkoły (100 stanowisk 1 rok).