Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    festyn "nad kłodawką". mistrzostwa i lo w lekkiej atletyce
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Festyn "Nad Kłodawką". Mistrzostwa I LO w lekkiej atletyce

 
W ramach festynu "Nad Kłodawką" odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i I LO oraz konkurencje rekreacyjne dla najmłodszych. Atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia, występy tancerzy z Parkieciarni i cheerleaderek I LO, a także tradycyjna grochówka ze szkolnej kuchni polowej.
 
Imprezy zorganizowane przez Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN działający przy I LO w Gorzowie współfinansowało Miasto Gorzów Wlkp.
Organizatorów wspierali również Rada Rodziców przy I LO, Devello sp. z o.o., OSK WITCZYK, ZUH "ELŻBIETA" Elżbieta Swatkowska, Kadet-OK Krzysztof Jaz, Wydawnictwo Podatkowe GOFIN, Sklepy Wędkarskie SAZAN, Szkoła Języków Obcych "New England", Szkoła Językowa Anny Szembek. Patronatem medialnym objęła wydarzenia Telewizja Polska S.A. Oddział w Gorzowie Wlkp.
 
Wszystkim sponsorom, a także zaangażowanym w organizację imprezy wolontariuszom, uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi szkoły serdecznie dziękujemy.
 
 
 
 

Wyniki zawodów lekkoatletycznych

 
 
Bieg na 60 m

Szkoły Podstawowe
1.  Wanessa Pietraniuk (SP 6)
2.  Agnieszka Jeleniewska (SP 15)
3.  Martyna Kaczura (SP 6)
1.  Daniel Rakoczy (SP 6)
2.  Kacper Stankiewicz (SP 6)
3.  Mateusz Bronisz (SP Społeczna)

Bieg na 100 m

Gimnazja
1.  Natalia Dębińska (Gim.3)
2.  Julia Jaroszewska (Gim.3)
 

Mistrzostwa I LO
1.  Magdalena Sowińska
2.  Małgorzata Wiśniewska
3.  Natalia Gawron               
 
1.  Michał Klepczuk
2.  Radosław Głogowski          
2.  Mateusz Urbański
3.  Piotr Józefowicz

Skok w dal

Szkoły Podstawowe
1.  Agnieszka Jeleniewska (SP 15)
2.  Wanessa Pietraniuk (SP 6)
3.  Martyna Kaczura (SP 6)
1.  Daniel Rakoczy (SP 6)
2.  Kacper Stankiewicz (SP 6)       
3.  Juliusz Gerek (SP 15)

Gimnazja
1.  Natalia Dębińska (Gim.3)
2.  Julia Jaroszewska (Gim.3)
3.  Julia Wota (Gim.9)
 

Mistrzostwa I LO
1.  Joanna Zabagło
2.  Natalia Gawron
3.  Małgorzata Wiśniewska
 
1.  Borys Łabuda
2.  Jakub Berezowski
3.  Michał Klepczuk
3.  Bartosz Lodziński         

Pchnięcie kulą

Szkoły Podstawowe
1.  Martyna Kaczura (SP 6)
2.  Natalia Kapszewicz (SP 11)
3.  Alicja Bronisz (SP Społeczna)
1.  Daniel Rakoczy (SP 6)
2.  Kacper Stankiewicz (SP 6)
3.  Jakub Bednarz (SP 6)          

Gimnazja
1.  Julia Jaroszewska (Gim.3)
2.  Natalia Dębińska (Gim.3)
3.  Julia Wota (Gim.9)
 

Mistrzostwa I LO
1.  Małgorzata Wiśniewska
2.  Iwona Kubiak
3.  Roksana Mikołajczyk
1.  Borys Łabuda
2.  Jakub Markowski
3.  Kornel Sochacki            



 

Zobacz zdjęcia w galerii

Festyn "Nad Kłodawką" XXII Bieg Żakowski