jesteś tu: strona główna    pozalekcyjne zajęcia sportowe (obszar nr 5)

Pozalekcyjne zajęcia sportowe (obszar nr 5)

Sportowe wakacje – Grand Prix o „Wiśniowy puchar lata” w siatkówce plażowej

Od czterech lat w wakacje na boiskach szkolnych nauczyciele wychowania fizycznego I LO organizują cykliczne zawody w siatkówce plażowej. Raz w tygodniu odbywa się turniej w którym mogą brać udział wszyscy chętni. System rozgrywek jest ustalany każdorazowo zależnie do liczby uczestników. Każde zawody kończy dekoracja zwycięzców. Najlepsi zawodnicy otrzymują medale i drobne upominki pozyskane od sponsorów. Dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja Grand Prix dla uczniów i absolwentów szkoły. Startując w poszczególnych turniejach zdobywają oni punkty za zajęte miejsca, a po ostatnich zawodach sezonu odbywa się podsumowanie i nagrodzenie najlepszych Wiśniowym pucharem lata. Uczestnicy, którzy wzięli udział w największej liczbie turniejów otrzymują upominki - pamiątkowe koszulki z logotypem cyklu.

W tym roku zapraszamy na 5. edycję Grand Prix o „Wiśniowy puchar lata”Wakacje 2014.

Zobacz zdjęcia w galerii

Wiśniowy puchar lata
Wiśniowy puchar lata '2011
Wiśniowy puchar lata 2012
Wiśniowy puchar lata 2012 - c.d.
Wiśniowy puchar lata 2013 (1)
Wiśniowy puchar lata 2013 (2)