Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Wyniki:
1.   II bf
2.   III b
3.   III e
4.   II b
 
Król strzelców:
1.   Sebastian Kałużny
2.   Adrian Kowalski
3.   Adrian Rozmarniewicz
 
 
  1. Udział biorą klasy: IIIe, IIIb, IIb, IIc, IIde, IIf, Ia, Ib, Ic, Id, If
  2. Mecze eliminacyjne odbędą się w 2 grupach systemem każdy z każdym. Cztery pierwsze zespoły z każdej grupy awansują do rundy finałowej (system pucharowy)
  3. O kolejności w grupie decyduje kolejno: więcej zdobytych punktów (za zwycięstwo - 3, remis - 1, przegrana - 0), wynik bezpośredniego spotkania, lepsza różnica bramek między zainteresowanymi zespołami, lepsza różnica bramek w całym turnieju, więcej strzelonych bramek miedzy zainteresowanymi i dalej w całym turnieju.
  4. Czas gry 2 x 7 min. W rundzie finałowej przy remisie - rzuty karne
 
Grupy eliminacyjne:
 
"A" - mecze 14 maja 2011 - IIIe, IIb, IIde, If, Ic
 
Wyniki gr. "A""
  1. kl. II b
  2. kl. III e
  3. kl. I c
  4. kl. II de
  5. kl. If - wycofała się z rozgrywek 
"B" - mecze 21 maja 2011 - IIIb, IIf, IIc, Id, Ia, Ib
 
Wyniki gr. "B""
  1. kl. II f
  2. kl. III b
  3. kl. I d
  4. kl. I b
  5. kl. II c
  6. kl. I a
  
Finały:
 
  1. I miejsce "A"    :  IV miejsce "B"    
  2. III miejsce "A" :  II miejsce "B"  
  3. IV miejsce "A"  :  I miejsce "B"
  4. II miejsce "A"   :  III miejsce "B"
II b - I b
I c - III b
II de - II f
III e - I d
 
5:2
1:5
v:5
5:1
 
  1. przegrani 1  : przegrani 2   (o miejsca 5-8)
  2. przegrani 3  : przegrani 4   (o miejsca 5-8)
  3. zwycięzcy 1 : zwycięzcy 2  (o miejsca 1-4)
  4. zwycięzcy 3 : zwycięzcy 4  (o miejsca 1-4) 
I b - I c
II de -I d
II b - III b
II f - III e
 
 1:3
v:5
2:3
7:0
 
  1. przegrani 5  : przegrani 6   (o miejsce 7)
  2. zwycięzcy 5 : zwycięzcy 6  (o miejsce 5)
  3. przegrani 7  : przegrani 8   (o miejsce 3)
  4. zwycięzcy 7 : zwycięzcy 8  (o miejsce 1)
 I b - II de
I c - I d
II b - III e
III b - II f
5:v
3:0
2:3
1:4
 
 
 
  
 
Sobota 14 maja 2011 r., godz. 900
  1. 2 b - 1 c      3:1  (0:1)
    Bramki: A.Siwiec, M.Jurkiewicz, P.Budek * samob.
  2. 2 de - 1 f    8:0  (5:0)
    kl. 1f wycofała się z rozgrywek
  3. 3 e - 2 b    1:2  (0:0)
    Bramki: B.Wróblewski * B.Słowiński-2
  4. 1 c - 2 de    4:2
    Bramki: M.Pietek-2, A.Rozmarniewicz-2 * K.Prędkiewicz-2
  5. 3 e - 1 f    ---
    kl. 1f wycofała się z rozgrywek
  6. 2 b - 2 de    5:1  (2:1)
    Bramki: M.Jurkiewicz-2, B.Słowiński, P.Budek, A.Siwiec * K.Prędkiewicz
  7. 1 f - 1 c    ---
    kl. 1f wycofała się z rozgrywek
  8. 2 de - 3 e    2:3  (0:2)
    Bramki: M.Gralak-2 * P.Matczak, B.Wróblewski-2
  9. 1 f - 2 b    ---
    kl. 1f wycofała się z rozgrywek
  10. 1 c - 3 e    3:4  (2:1)
    Bramki: M.Pietek, A.Rozmarniewicz, samob. * M.Miszczak-3, K.Lula
 
Sobota 21 maja 2011., godz. 900
  1. 3 b - 1  b   4:0  (1:0)
    Bramki: A.Rogacewicz-3, Ł.Wieczorek
  2. 2 f - 1 a   2:1  (1:0)
    Bramki: S.Kałużny-2 * K.Krzyżaniak
  3. 2 c - 1 d   2:3  (0:1)
    Bramki: P.Dragun * K.Kuśmider, J.Jasiński, K.Cisowski
  4. 3 b - 2 f   0:5  (0:3)
    Bramki: B.Patkowski, P.Kadłubowski-2, S.Kałużny-2
  5. 1 b - 1 d   3:2  (1:2)
    Bramki: M.Wojciechowski, K.Słomczyński * J.Jasiński-2
  6. 1 a - 2 c   3:5  (2:2)
    Bramki: M.Łękowski, K.Dopierała, K.Krzyżaniak * P.Dragun-5
  7. 2 f - 1 b   4:1  (1:1)
    Bramki: P.Kadłubowski, S.Kałużny, M.Polański, B.Patkowski * Ł.Stano
  8. 2 c - 3 b    0:8  (0:4)
    Bramki: A.Kowalski-5, Ł.Antczak, Ł.Wieczorek, A.Rogacewicz
  9. 1 d - 1 a   2:1  (0:0)
    Bramki: K.Cisowski, J.Jasiński * M.Łękowski
  10. 2 f - 2 c   8:0  (4:0)
    Bramki: S.Kałużny-2, P.Kadłubowski-3, M.Łygo-2, B.Patkowski
  11. 1 b - 1 a    1:3  (0:2)
    Bramki: K.Słomczyński * M.Łękowski-2, K.Krzyżaniak
  12. 3 b - 1 d    4:4  (1:2)
    Bramki: Ł.Antczak-2, A.Kowalski-2 * K.Cisowski, M.Hurka, J.Jasiński-2
  13. 2 c - 1 b   1:4  (0:0)
    Bramki: P.Dragun * Ł.Stano-2, K.Słomczyński-2
  14. 1 d - 2 f   2:2  (1:1)
    Bramki: K.Cisowski-2 * M.Łygo, M.Polański
  15. 1 a - 3 b  2:3  (1:1)
    Bramki: M.Łękowski, K.Krzyżaniak * A.Rogacewicz-2, Ł.Antczak
 
Finały - sobota 4 czerwca o godz. 930