Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gorzowska spartakiada młodzieży w unihokeju chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju chłopców

Wyniki Końcowe:
 
1.   Zespół Szkół Mechanicznych 
2.   II Liceum Ogólnokształcące
3.   Zespół Szkół Budowlanych 
4.   Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących 
 
5.   I Liceum Ogólnokształcące
      III Liceum Ogólnokształcące
7.   Zespół Szkół Gastronomicznych
      Zespół Szkół Odzieżowych
9.   Zespół Szkół Ekonomicznych
 
Najlepsi strzelcy:
 
1.   Tomasz Kaczałko (ZS Mechanicznych)
2.   Ksawery Siegel i Paweł Czechowski (obaj II LO)
4.   Mateusz Magnowski (ZSTiO)
 
 
 
 
Wyniki meczów gr A  (19.01.2011):
 
ZS Ekonomicznych - ZS Gastronomicznych   0:0  
 
II LO - ZSTiO     2:1  (2:1)
Bramki: K. Siegel, P.Czechowski * M. Magnowski
I LO - ZS Ekonomicznych    1:0  (0:0)
Bramki: A. Kowalski
ZS Gastronomicznych - II LO    0:2  (0:1)
Bramki: K. Siegel, P.Czechowski
ZSTiO - I LO    1:1  (1:0)
Bramki: M.Magnowski * A. Kowalski
ZS Ekonomicznych - II LO   1:5  (0:2)
Bramki: P.Szymaniak * K.Siegek - 3, P.Czechowski, I. Ziółkowski
ZSTiO - ZS Gastronomicznych   2:0  (0:0)
Bramki: M. Guz - 2
II LO - I LO     1:0  (1:0)
Bramki: K. Siegel
ZSTiO - ZS Ekonomicznych   3:0  (0:0)
Bramki: M.Magnowski - 2, M.Karczewski
ZS Gastronomicznych - I LO   3:3  (0:2)
Bramki: A.Kowalski, S.Olejniczak, M.Martin * J.Łusiewicz - 3
 
  
tabela gr A:
  1. II Liceum Ogólnokształcących   -     8 pkt   (10:2)
  2. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących   -   5 pkt   (7:3)
  3. I Liceum Ogólnokształcących   -     4 pkt   (5:5)
  4. Zespół Szkół Gastronomicznych   -    2 pkt   (3:7)
  5. Zespół Szkół Ekonomicznych   -     1 pkt   (1:9)
 
 
Wyniki meczów gr B  (27.01.2011):
 
III LO - ZS Mechanicznych    0:2 (0:1)
Bramki: T.Kaczałko, D.Kabaciński
ZS Budowlanych - ZS Odzieżowych   2:0 (0:0)
Bramki: D.Rzędkowski, P.Michalski
ZS Mechanicznych - ZS Budowlanych   1:1 (0:1)
Bramki: T.Kaczałko * P.Michalski
ZS Odzieżowych - III LO   1:3  (0:2)
Bramki: M.Awsiukiewicz * A.Guhl-2, K.Pieszyk
III LO - ZS Budowlanych   0:0
 
ZS Mechanicznych - ZS Odziezowych   6:0 (2:0)
Bramki: B.Budny-2, T.Kaczałko-2, J.Borko, W.Gordziejewski
 
 
tabela gr B:
  1. Zespół Szkół Mechanicznych   -   5 pkt   (9:1)
  2. Zespół Szkół Budowlanych   -   4 pkt   (3:1)
  3. III Liceum Ogólnokształcące   -   3 pkt   (3:3)
  4. Zespół Szkół Odzieżowych   -   0 pkt   (1:11)
 
 
Wyniki turnieju finałowego  (16.02.2011):
 
II LO - ZSTiO   4:1  (1:1)
Bramki: J.Pawelec-2, P.Czechowski-2 * M.Magnowski
ZS Budowlanych - ZS Mechanicznych   0:1  (0:0)
Bramki: J.Borko
ZSTiO - ZS Budowlanych   1:1  (0:1)
Bramki: M.Magnowski * P.Michalski
ZS Mechanicznych - II LO   1:0  (0:0)
Bramki: P.Cieśla
II LO - ZS Budowlanych   1:0  (0:0)
Bramki: P.Czechowski
ZSTiO - ZS Mechanicznych   2:3  (0:1)
Bramki: Ł.Antkowiak-2 * T.Kaczałko-2, J.Borko 
 
 
tabela turnieju finałowego:
  1. Zespół Szkół Mechanicznych   -   6 pkt  (5:2)
  2. II Liceum Ogólnokształcące   -   4 pkt  (5:2)
  3. Zespół Szkół Budowlanych   -   1 pkt  (1:3)
  4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  -  1 pkt  (4:8)