Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w siatkówce chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w siatkówce chłopców

 
Zawody zostały zawieszone i odwołane z powodu stanu zagrożenia epidemicznego
 
I LO: Jakub Bednarz, Mateusz Bronisz, Marceli Gabrusewicz, Michał Grzyb, Szymon Grzybiak, Kacper Hartman, Jakub Jankowski, Jakub Kartawik, Jakub Krasowski, Łukasz Leśniowski, Igor Śniady
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 

 

        Miejsce: HS I LO ul. Puszkina 31                        Miejsce: HS ZSTiO ul. Czereśniowa

       Odp. Kol. P. Wiśniewski                                                   Odp. Kol. M. Wieczorek

  

Grupa A

Grupa B

I LO

II LO

ZS Elektrycznych

ZSTiO

IV LO

ZS Gastronomicznych

ZS Mechanicznych ZSBiS

ZS Odzieżowych

ZS Ekonomicznych


       Terminy

  

            Grupa A                                                                   Grupa B

 

03.03.2020 r. ( wtorek )                               `           06.03.2020 r. ( piątek )

godz. 13:00     ZS Elektr : ZS Mech                          godz. 12:00     ZSTiO : ZS Ekon

godz. 14:00     I LO : ZS Odzi  Ekon-ZSBiS                godz.  13:00    ZS Gast : ZSBiS

godz. 15:00      ZS Gast : II LO  (gr. B)                                          

 

04.03.2020 r. ( środa )                                              09.03.2020 r. ( poniedziałek )

godz. 13:00     ZS Odzi : IV LO   Mech-IV LO           godz. 11:00   ZS Ekon : ZS Gastr      

godz. 14:00     I LO : ZS Elekt                                godz.  12:00   II LO : ZSTiO

godz. 15:00     ZS Ekon : ZSBiS  (gr. B)                  godz.  13:00   ZS Elek : ZS Odzież (gr. A)             

 

10.03.2020 r. ( wtorek )                                           11.03.2020 r. ( środa )

godz. 14:00    IV LO : I LO                                     godz. 11:00       ZSBiS : II LO

godz. 15:00    ZS Mech : ZS Odzież                        godz. 12:00       ZSTiO : ZS Gastro

                                                                           godz. 13:00       IV LO : ZS Mech (gr. A)

 

12.03.2020 r. ( czwartek )                                       13.03.2020 r. ( piątek )

godz. 14:00     I LO : ZS Mech                               godz. 12:00     ZSTiO : ZSBiS 

godz. 15:00     ZS Elek : IV LO                               godz. 13:00     II LO : ZS Ekon

                                                                                             

 

        Do finału awansują dwa pierwsze zespoły z grup A i B

        Pozostałe zespoły zostaną sklasyfikowane wg zajętego miejsca w grupie.