Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w koszykówce dziewcząt
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w koszykówce dziewcząt

 
Zawody zostały zawieszone i odwołane z powodu stanu zagrożenia epidemicznego
 
I LO: Marta Michalik, Oliwia Dolacińska, Alicja Kruszewska, Hanna Gonera, Karolina Kupczyk, Martyna Rachuba, Julia Osowska, Barbara Dreger, Martyna Domowicz, Jagoda Marchel, Oliwia Burska, Jagoda Fulko
 
Opiekun: Radosław Duchnowski
 
 
 
 
 
 

Miejsce rozgrywek: HS I LO                                         Miejsce rozgrywek: HS ZSTiO

ul. Puszkina                                                               ul. Czereśniowa

Odp. Kol. R. Duchnowski                                            Odp. Kol. M. Wieczorek

  

            Grupa A                                                                                Grupa B

  

02.03.2020 r. (poniedziałek)                                              03.03.2020 r. (wtorek)        

godz. 14:00       I LO : Odzież                                                 godz. 11:30  ALMS : Gastro

godz. 15:00       IV LO : Ekonom                                            godz. 12:30  ZSTiO : II LO 

 

06.03.2020r. (piątek)                                                        10.03.2020 r. (wtorek)

godz. 14:00       ZS Odzież : Ekonom                                        godz. 11:30    Gastro : II LO

godz. 15:00       I LO – IV LO                                                  godz. 12:30    ALMS : ZSTiO

 

09.03.2020 r. (poniedziałek)                                              12.03.2020 r.   (czwartek)

godz. 14:00       IV LO : Odzież                                               godz.  11:30    ZSTiO : Gastro

godz. 15:00       Ekonom : I LO                                              godz.  12:30    II LO : ALMS                                                                                                                                                                                                        

 

 

             Do turnieju finałowego awansują dwa pierwsze zespoły z grup A i B.

             Pozostałe zespoły zostaną sklasyfikowane wg zajętego miejsc