Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w siatkówce dziewcząt
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w siatkówce dziewcząt

 

II miejsce

 
I LO: Gabriela Morel, Anna Kaniowska, Barbara Bojanowska, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn, Daria Makara, Martyna Rzadkiewicz, Martyna Tatur, Gabriela Bandura, Julia Stołowska, Oliwia Kraus
 
Opiekun: Agnieszka Bujak
 
 
 
 
 
Klasyfikacja końcowa finałów GSM:
  1. ZSTiO
  2. I LO
  3. II LO
  4. ZS Gastronomicznych
 

 

 

 

 

        Miejsce : HS ZSTiO                                Miejsce: HS ZS Gastronomicznych

        ul. Czereśniowa                                      ul. Okólna

       Odp. Kol. M. Wieczorek                         Odp. Kol. B. Puścizna                    

 

                                                           

GRUPA A

GRUPA B

1. ZSTiO

1. ZS Gastronomicznych

2. I LO

             2. II LO

3. IV LO  

             3. ZS Ekonomicznych

4. ZS Odzieżowych

             4. ZSBiS

5. ZS Plastycznych

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A                                                                                                GRUPA B

 

26.11.2019 r. (wtorek)                                                                        25.11.2019 r. (poniedziałek)

godz. 12:00  I LO : ZS Plast     2:0                                                        godz. 12:00  ZS Ekon : II LO

godz. 13:00  ZS Odz : IV LO                                                              godz. 13:00  ZS Gast : ZSBiS                                                                                                                                                                                                 

 

29.11.2019 r. (piątek)                                                                      28.11.2019 r. (czwartek)

godz. 12:00  ZS Plast : ZSTiO                                                            godz. 13:00  ZSBiS : ZS Ekon

godz. 13:00  ZS Odz : I LO     0:2                                                     godz. 14:00  II LO : ZS Gast                                                                                                                                                                                      

 

04.12.2019 r.(środa)                                                                             03.12.2019 r. (wtorek)

Godz. 12:00 IV LO : ZSTiO                                                               godz. 13:00 ZSBiS : II LO              

Godz. 13:00  ZS Odz : ZS Plast                                                         godz. 14:00 ZS Gast : ZS Ekon

 

10.12.2019 r. (wtorek)

Godz. 12:00 ZSTiO : ZS Odz

Godz. 13:00 I LO : IV LO     2:0

 

13.12.2019 r. (piątek)

Godz. 12:00 ZS Plast : IV LO

Godz. 13:00 I LO : ZSTiO    0:2

                                                                                                                                                                               

 

16.12.2019 r. (poniedziałek)

godz. 12:00   I m. gr. A : II m. gr. B    ZSTiO - II LO   2:0

godz. 13:00 I m. z gr B : II m. z gr. A.    ZS Gastr. - I LO   0:2

 

Finał:

18.12.2019 r. (środa)

12:00  mecz o miejsca 3-4    II LO - ZS Gastr.    2:1

13:00  mecz o miejsca 1-2    ZSTiO - I LO    2:1