Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt: 18.02 - 03.03.2020 r.

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców: 17.02. - 05.03.2020 r.

LOM w unihokeju chłopców

LOM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Marek Lamch, Piotr Kalembkiewicz, Mateusz Bronisz, Paweł Kleinhardt, Robert Michalak, Wojciech Bojko, Tomasz Kulbicki, Mateusz Szczepkowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Michał Chochowski, Wiktor Walczak.
 

LOM w unihokeju dziewcząt

LOM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Kalina Jenek, Alicja Kruszewska, Karolina Kupczyk, Daria Makara, Aleksandra Metelka, Maria Michalik, Julia Osowska, Alicja Plust, Maja Prylińska, Martyna Rachuba, Iga Wrzask

LOM w szachach

LOM w szachach
 
 

I miejsce

 
Anna Kaniowska, Kamil Dzida, Maksymilian Majdański, Maciej Goździki

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 
 

IV miejsce

 
Jakub Szymanowski, Michał Grzyb, Jakub Kościelski, Jakub Kramarczyk, Michał Maciejewicz, Kajetan Makowski, Jan Pawliszak, Tymoteusz Tubis, Wiktor Walczak, Bartłomiej Zając
 

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

II miejsce

 
Gabriela Morel, Anna Kaniowska, Barbara Bojanowska, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn, Daria Makara, Martyna Rzadkiewicz, Martyna Tatur, Gabriela Bandura, Julia Stołowska, Oliwia Kraus

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Marek Lamch, Piotr Kalembkiewicz, Mateusz Bronisz, Paweł Kleinhardt, Robert Michalak, Wojciech Bojko, Tomasz Kulbicki, Mateusz Szczepkowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Michał Chochowski
 

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Kalina Jenek, Alicja Kruszewska, Karolina Kupczyk, Daria Makara, Aleksandra Metelka, Maria Michalik, Julia Osowska, Alicja Plust, Maja Prylińska, Martyna Rachuba, Iga Wrzask
 

LOM w koszykówce 3x3 dziewcząt

LOM w koszykówce 3x3 dziewcząt
 
Finał wojewódzki w koszykówce 3x3
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Martyna Domowicz, Hanna Gonera, Alicja Kruszewska

GSM w koszykówce 3x3 chłopców

GSM w koszykówce 3x3 chłopców
 

II miejsce

 
Mateusz Bronisz, Filip Dąbrowski, Kornel Krzymowski, Michał Olejniczak

GSM w koszykówce 3x3 dziewcząt

GSM w koszykówce 3x3 dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Martyna Domowicz, Hanna Gonera, Alicja Kruszewska

I Liceum Ogólnokształcące laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

I Liceum Ogólnokształcące laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
 
I Liceum Ogólnokształcące laureatem w kategorii licealiady
współzawodnictwa sportowego szkół województwa lubuskiego za rok szkolny 2018/2019

Wszystkim reprezentantom szkoły na arenach sportowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży oraz ich nauczycielom gratulujemy!

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 

V miejsce

 
Damian Łukasiewicz, Michał Koziorowicz

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 

VI miejsce

 
Amelia Korbanek, Alicja Plust

LOM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

LOM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
 

III miejsce

 
Stanisław Chraplak, Kamil Dzida, Wojciech Janiec, Paweł Kleinhardt, Krzysztof Madzia, Jakub Szymanowski, Franciszek Łukowski, Adrian Walczak.

LOM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

LOM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
 

III miejsce

 
Alicja Kaczmarek, Daria Makara, Marta Makoś, Kornelia Sura, Maja Thiele, Olga Zajączkowska, Gabriela Zambrano Ojeda, Susanna Zambrano Ojeda.
 

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
Mistrzowie I LO w tenisie stołowym:

•   Damian Łukasiewicz

•   Julia Rewińska

GSM w szachach

GSM w szachach
 

I miejsce

 
Michał Koziorowicz, Kamil Dzida, Maksymilian Majdański, Anna Kaniowska

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 

II miejsce

 
Tomasz Burdziński, Szymon Burdzy, Mateusz Czerwiński, Jakub Jankowski, Kajetan Makowski, Wojciech Mazurek, Filip Pokorski, Maciej Prętki, Wiktor Sawoch, Kacper Trzosek, Wiktor Walczak, Kacper Wiarus

Memoriał im. Wł. Ćwiertniaka w koszykówce

Memoriał im. Wł. Ćwiertniaka w koszykówce
 

III miejsce

 
Maciej Goździcki, Łukasz Sobacki, Jakub Iwaszko, Jakub Kuś, Maciej Prędki, Kajetan Makowski, Tymoteusz Tubis, Michał Olejnik, Jakub Szymanowski, Filip Dąbrowski

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 

IV miejsce

 
Wojciech Janiec, Jakub Pestka, Paweł Kleinhardt, Mateusz Bronisz, Kamil Dzida
 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 

I miejsce

 
Alicja Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz, Kornelia Sura, Susanna Zambrano Ojeda, Magdalena Żelazna

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 

IV miejsce

 
Aleksandra Metelka, Oliwia Błaź, Maja Prylińska, Alicja Kruszewska, Daria Łupińska, Karolina Kupczyk, Maria Michalik, Oliwia Dolacińska i Daria Makara

Liga juniorów starszych w unihokeju

Liga juniorów starszych w unihokeju
 
Turniej półfinałowy MP:
 
7-9 marca 2020 r.

 

Ekstraliga Mężczyzn w unihokeju

Ekstraliga Mężczyzn w unihokeju
 
kolejne spotkanie:
 
15.02.2020 r., godz. 16:00

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - TKKF Pionier Tychy

 
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...