Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wakacje z siatkówką plażową

Wakacje z siatkówką plażową
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na 10. cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej o "Wiśniowy Puchar Lata" 2019. Zawody odbywać się będą w środy od godz. 11.00 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31 w następujących terminach:
26 VI, 3,10,17 lipca oraz 7,14,21,28 sierpnia.
Wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu serdecznie zapraszamy. Dobra zabawa i wspaniała atmosfera gwarantowana.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przed każdym turniejem.

PUSZKIN dwukrotnie PIERWSZY

PUSZKIN dwukrotnie PIERWSZY
 
Klasyfikacja łączna Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży
 
 

dziewczęta - I miejsce

 

chłopcy - I miejsce

 

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
 
 

   1.  II b

   2.  I f

   3.  II ce

 
 

Trójki siatkarskie chłopców

Trójki siatkarskie chłopców
 
 

I miejsce

 
Jakub Bednarz, Jakub Krasowski, Michał Maciejewicz, Igor Śniady

Trójki siatkarskie dziewcząt

Trójki siatkarskie dziewcząt
 
 

II miejsce

 
Barbara Bojanowska, Gabriela Bojanowska, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn
 
 

Mistrzostwa Polski szkół w unihokeju chłopców

Mistrzostwa Polski szkół w unihokeju chłopców
 
 

III miejsce

 
Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Tomasz Kulbicki, Jędrzej Sikora, Marcin Stolarek
 

Mistrzostwa Polski szkół w koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa Polski szkół w koszykówce dziewcząt
 

III miejsce

 
Wiktoria Duchnowska, Karolina Kupczyk, Kinga Potraca, Daria Łupińska, Wiktoria Keller, Maria Michalik, Dagmara Godlewska, Julia Makowiecka i Olga Trzeciak
 

Mistrzostwa Polski szkół w szachach

Mistrzostwa Polski szkół w szachach
 
 

XII miejsce

 
Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Maciej Goździcki, Dawid Pawłowski

GSM w lekkiej atletyce

GSM w lekkiej atletyce
 
 

dziewczęta - III miejsce

chłopcy - IV miejsce

XXVI Bieg Żakowski

XXVI Bieg Żakowski

 

 Festyn rekreacyjno-sportowy Nad Kłodawką

XXVI Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego

Sobota, 25 maja 2019 r. od godz. 10.00
 
 
Załączniki:

Pływacki Memoriał Marcina Rascha

Pływacki Memoriał Marcina Rascha
 
 
Paulina Urbańska -miejsce
Alicja Czepulanis - II miejsce

Jakub Szymanowski - miejsce
Mikołaj Weżgowiec - III miejsce

LOM w koszykówce dziewcząt

LOM w koszykówce dziewcząt
 

II miejsce

 

Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Aleksandra Górka, Wiktoria Keller, Karolina Kupczyk, Julia Makowiecka, Marta Michalik, Kinga Potraca, Olga Trzeciak

GSM w strzelectwie sportowym

GSM w strzelectwie sportowym

 

I miejsce dziewcząt

II miejsce chłopców

 
Katarzyna Rukat, Kaja Bajewska, Julia Rewińska
Dawid Pawłowski, Kacper Augustyniak, Michał Matyja

LOM w koszykówce chłopców

LOM w koszykówce chłopców
 

III miejsce

 
Michał Cheba, Maciej Gozdzicki, Maciej Hajdamowicz, Kacper Kowalewski, Szymon Kowalski, Jakub Kuś, Jakub Smolarek, Łukasz Sobacki, Sebastian Stankiewicz, Szymon Sztuń i Jakub Szymanowski
 

LOM w siatkówce chłopców

LOM w siatkówce chłopców
 

VII/VIII miejsce

 
Jakub Bednarz, Tomasz Burdziński, Filip Cwojdziński, Mateusz Czerwiński, Michał Grzyb, Wojciech Janiec, Witold Korzeniowski, Jakub Krasowski, Jakub Lenard, Michał Maciejewicz, Erwin Marysiok, Dawid Pawłowski, Filip Perliński, Jakub Szymanowski, Igor Śniady

Siatkarskie derby 2019

Siatkarskie derby 2019
 

I LO - II LO   3 : 2

 
Stan rywalizacji gorzowskich ogólniaków 8:6 dla Puszkina!
 

LOM w piłce ręcznej dziewcząt

LOM w piłce ręcznej dziewcząt
 

IV miejsce

 
Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Natalia Golańska, Wiktoria Keller, Aleksandra Łowicka, Daria Łupińska, Monika Malinowska, Maria Michalik, Julia Napieracz, Julita Nowaczyk, Anna Rosińska i Olga Trzeciak
 

III Mistrzostwa Gorzowa szkół w futsalu

III Mistrzostwa Gorzowa szkół w futsalu
 

I miejsce

 
Tomasz Burdzińński, Jakub Jankowski, Mateusz Czerwiński, Wiktor Sawoch, Krystian Szyszko, Kajetan Makowski, Jakub Majkut, Wojciech Mazurek, Kacper Wiarus, Maciej Prętki, Mikołaj Weżgowiec, Mateusz Koźmiński

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 

I miejsce

 
Jakub Bednarz, Tomasz Burdziński, Filip Cwojdziński, Mateusz Czerwiński, Michał Grzyb, Wojciech Janiec, Witold Korzeniowski, Jakub Krasowski, Jakub Lenard, Michał Maciejewicz, Erwin Marysiok, Dawid Pawłowski, Filip Perliński, Jakub Szymanowski, Igor Śniady

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Maria Michalik, Aleksandra Górka, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Kinga Potraca, Olga Trzeciak, Wiktoria Keller, Karolina Kupczyk, Julia Makowiecka

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

IV miejsce

 
Gabriela Bojanowska, Julia Olechno, Gabriela Pawluk, Skyler Brill, Anna Kaniowska, Alicja Woźniak, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn, Anita Wesołowska, Julita Nowaczyk, Weronika Przybysz, Aleksandra Morel, Julia Rewińska, Monika Malinowska i Barbara Bojanowska

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Pamięci i Pojednania

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Pamięci i Pojednania
 

I miejsce

 
Katarzyna Rukat, Julia Rewińska, Michał Matyja, Dawid Pawłowski

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 

I miejsce

 
Michał Cheba, Maciej Gozdzicki, Maciej Hajdamowicz, Jakub Kuś, Kacper Kowalewski, Szymon Kowalski, Jakub Smolarek, Łukasz Sobacki, Sebastian Stankiewicz, Szymon Sztuń, Jakub Szymanowski i Tymoteusz Tubis

LOM w szachach

LOM w szachach
 

I miejsce

 
Maciej Goździcki, Monika Malinowska, Dawid Pawłowski, Anna Kaniowska

XXI Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu

XXI Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu
 
 

IV miejsce

 
Tomasz Burdziński, Jakub Jankowski, Mateusz Koźmiński, Jakub Majkut, Kajetan Makowski, Wojciech Mazurek, Maciej Prętki, Wiktor Sawoch, Jakub Szymanowski, Krystian Szyszko, Mikołaj Weżgowiec i Kacper Wiarus.
 

LOM w unihokeju dziewcząt

LOM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Barna, Weronika Broda, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Łowicka, Kinga Potraca, Anna Rosińska, Aleksandra Turkiewicz

LOM w unihokeju chłopców

LOM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Marcin Stolarek, Filip Panek, Piotr Medwediuk, Wojciech Kaczmarek, Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Jędrzej Sikora, Erwin Marysiok, Tomasz Kulbicki, Maciej Hajdamowicz, Radosław Szostak
 

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 

IV miejsce

 
Bartłomiej Benda, Tomasz Burdziński, Mateusz Czerwiński, Michał Grzyb, Filip Derenowski, Mikołaj Kozak, Tomasz Kulbicki, Maksym Kurczewski, Michał Maciejewicz, Kajetan Makowski, Wojciech Marcela, Erwin Marysiok, Kacper Pawelec, Jakub Szymanowski, Tymoteusz Tubis i Bartosz Żołądziejewski

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 

I miejsce

 
Wiktoria Duchnowska, Monika Malinowska, Anna Rosińska, Aleksandra Łowicka, Natalia Golańska, Maria Michalik, Dagmara Godlewska, Wiktoria Keller, Daria Łupińska, Julia Napieracz, Julita Nowaczyk, Olga Trzeciak, Kinga Potraca

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Tomasz Kulbicki, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Marcin Stolarek, Radosław Szostak

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Barna, Weronika Broda, Wiktoria Duchnowska, Natalia Golańska, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Łowicka, Magdalena Mir, Julia Olechno, Anna Rosińska, Weronika Starosta
 
 

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 

II miejsce

 
Anna Rosińska, Aleksandra Łowicka, Monika Malinowska, Natalia Golańska, Wiktoria Duchnowska, Weronika Starosta, Oliwia Barna, Maria Michalik, Maria Kobierecka, Aleksandra Turkiewicz
 
 

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 

V miejsce

 
Damian Łukasiewicz, Wojciech Janiec, Filip Mróz

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 

V miejsce

 
Cezary Czernecki, Jakub Górski, Tomasz Strzeszewski, Mateusz Czerwiński, Maksym Kurczewski, Wojciech Janiec , Dawid Pawłowski, Michał Chochowski, Michał Stradomski i Jakub Kopka

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 

I miejsce

 
Maja Thiele, Kornelia Sura, Olga Zajączkowska, Weronika Kulesza, Alicja Woźniak, Aleksandra Mażul, Wiktoria Duchnowska, Kinga Potraca, Alicja Kaczmarek i Zuzanna Szlachtowska

GSM w szachach

GSM w szachach
 

I miejsce

 
Maciej Gozdzicki, Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Patrycja Płachta i Dawid Pawłowski

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
I miejsce:
 
Damian Łukasiewicz
 
Julia Rewińska

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 

III miejsce

 
Tomasz Burdziński, Mateusz Czerwiński, Jakub Jankowski, Mateusz Koźmiński, Maciej Krawczuk, Jakub Majkut, Kajetan Makowski, Wojciech Mazurek, Maciej Prętki, Wiktor Sawoch, Jędrzej Sikora, Jakub Szymanowski, Krystian Szyszko, Mateusz Tomala, Mikołaj Weżgowiec, Kacper Wiarus i Konrad Zaleski
 
 
 

Mistrzostwa szkoły w szachach

Mistrzostwa szkoły w szachach
 
  1.  Maciej Gozdzicki 
  2.  Monika Malinowska 
  3.  Anna Kaniowska 

Trójki siatkarskie

Trójki siatkarskie
 

V miejsce

 
Igor Siwiec, Wojciech Janiec, Jakub Krasowski
 

Indywidualne biegi przełajow chłopców

Indywidualne biegi przełajow chłopców
 
 

IV miejsce

 
Cezary Czernecki, Jakub Górski, Tomasz Strzeszewski, Maksym Kurczewski i Wojciech Janiec
 
 

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt
 

I miejsce

 
Maja Thiele, Kornelia Sura, Olga Zajączkowska, Weronika Kulesza, Alicja Woźniak i Aleksandra Mażul

Liga juniorów starszych w unihokeja

Liga juniorów starszych w unihokeja

Finałowa klasyfikacja sezonu 2018/2019 Ligi Juniorów Starszych Polskiego Związku Unihokeja:

 
1. UKS Fenomen Babimost - MISTRZ POLSKI
2. UKS Bankówka Zielonka
3. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
4. ULKS Józefina

Salming Ekstraliga Mężczyzn w unihokeja

Salming Ekstraliga Mężczyzn w unihokeja

Finałowa klasyfikacja sezonu 2018/2019 Salming Ekstraligi Mężczyzn:

1.  KS Górale Nowy Targ
2.  KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
3.  MUKS Zielonka
4.  SKS Olimpia Łochów
5.  I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
 
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...