Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    liga juniorów starszych 2017/2018 w unihokeju
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Liga juniorów starszych 2017/2018 w unihokeju

 

I LO Floorball Gorzów Wlkp.            

 
Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Wojciech Kaczmarek, Piotr Kalembkiewicz, Mateusz Kiryk, Jan Kleinhardt, Paweł Kleinhardt, Piotr Medwediuk, Robert Michalak, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Mateusz Szczepkowski, Piotr Wiliński
 
 
 
Terminarz spotkań:
 
30.09 -1.10.17    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Fenomen Babimost
21-22.10.2017    TLU Toruń - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
18-19.11.2017    Aligator UKS Chwarzno Gdynia - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
09-10.12.2017    UKS Fenomen Babimost - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
13-14.01.2018    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - TLU Toruń
10-11.02.2018    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
24-25.02.2018    turniej kwalifikacyjny
17-18.03.2018    półfinały
28-29.04.2018    finały
 
 
 
System rozgrywek
 
Salming Liga Juniorów Starszych
•    rozgrywki realizowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego;
•    Do rozgrywek zgłosiło się 12 zespołów
•    Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 3 grupy
•    W rundzie zasadniczej gramy dwumecze jak w poprzednim sezonie
 
Grupa A
1.    UKS Fenomen Babimost
2.    TLU Toruń
3.    Aligator UKS Chwarzno Gdynia
4.    I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Grupa B
1.    UKS Absolwent Siedlec
2.    UKS Refleks Gorzyce Wielkie
3.    UKS Victoria Gułtowy
4.    UKS Błyskawica Niechanowo

Grupa C
1.    UKS Wiatr Ludźmierz
2.    ULKS Olimpia Łochów
3.    ULKS Józefina
4.    UKS Bankówka Zielonka
 

•    do Półfinału awansują automatycznie pierwsze 2 drużyny z każdej grupy oraz zwy-cięzcy dwóch 3 zespołowych Turniejów kwalifikacyjnych złożonych z zespołów, które zajęły 3 i 4 miejsca w swoich grupach.
•    W turnieju kwalifikacyjnym K1 zagrają zespoły, które po rundzie zasadniczej sklasyfi-kowano na miejscach: A3, B4, C4
•    W turnieju kwalifikacyjnym K2 zagrają zespoły, które po rundzie zasadniczej sklasyfi-kowano na miejscach: A4, B3, C3
•    organizatorzy turniejów kwalifikacyjnych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spo-śród zespołów które zajęły w swoich grupach 3 miejsca
•    Kolejność meczy w turniejach kwalifikacyjnych rozgrywa się systemem każdy z każdym!
     - w pierwszym dniu Finału zagrają organizator z drużyną, która ma bliższy dojazd
     - w drugim dniu zagrają miedzy sobą drużyny przyjezdne
     - w trzecim dniu zagrają organizator z drużyną, która ma dalszy dojazd
 
 
w Półfinale A zagrają:
•    1 drużyna grupy A, 1 drużyna grupy C oraz zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych K1 i K2,
 
w Półfinale B zagrają:
•    1 drużyna grupy B,  2 drużyna grupy A, 2 drużyna grupy B, 2 drużyna grupy C
 
•    organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zwyciężyły w swoich grupach
•    W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
 
•    Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
•    Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
•    Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
•    W Finale A i B  nie gramy systemem każdy z każdym!, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
1.    zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
2.    zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
•    Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych, a pokonani o III miejsce