Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w lekkiej atletyce
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w lekkiej atletyce

 
 

II miejsce - dziewczęta

 

II miejsce - chłopcy

 
 
 
 
 
Reprezentacja I LO
 
dziewczęta:
  • Julia Olechno 100 m, skok w dal, 4x100 m
  • Ewa Kupczyk 100 m, 100 m ppł, 4x100 m
  • Maja Thiele 100 mppł, skok w dal, 4x100 m
  • Paula Duchnowska 200 m,4x100 m
  • Marta Michalik 200 m
  • Wiktoria Keller 400 m, skok wzwyż
  • Weronika Starosta 400 m, trójskok
  • Wiktoria Duchnowska 800 m
  • Kinga Potracka 800 m
  • Daria Łupińska oszczep, pch. kulą
  • Karolina Kusińska oszczep, skok wzwyż
  • Katarzyna Rukat pch. kulą
 
chłopcy:
  • Kaczmarek Wojciech 100 m, 4x 100 m
  • Bojko Wojciech 110 m ppł, trójskok, 4x 100 m
  • Bartosz Żołądziejewski 110 m ppł, 400 m
  • Sebastian Stankiewicz 200 m, skok w dal
  • Mariusz Drzazga 200 m, trójskok, 4x 100 m
  • Piotr Medwediuk 400 m, 4x 100 m
  • Cezary Tyma 800 m
  • Kacper Kowalewski 800 m
  • Tomasz Strzeszewski 1500 m
  • Jakub Kopka 1500 m
  • Filip Derenowski oszczep, pch. kulą
  • Konrad Zaleski pch. kula
  • Michał Bresiński skok w dal
  • Michał Cheba skok wzwyż
  • Makary Bortnowski skok wzwyż
 
 
Najlepsze wyniki uzyskali:
 
  • Wiktoria Keller I miejsce na 400 m, IV miejsce w skoku wzwyż
  • Wiktoria Duchnowska I miejsce na 800 m
  • Kinga Potracka II miejsce na 800 m
  • Maja Thiele III miejsce na 100 mppł, IV miejsce w skoku w dal
  • Paula Duchnowska III miejsce na 200 m
  • Julia Olechno IV miejsce na 100 m, VI miejsce w skoku w dal
  • Ewa Kupczyk V miejsce na 100 m, IV miejsce na 100 m ppł
  • Weronika Starosta VI miejsce na 400 m, VI miejsce w trójskoku
  • Daria Łupińska V miejsce w rzucie oszczepem, V miejsce w pch. kulą
  • Karolina Kusińska VI miejsce w rzucie oszczepem
  • Katarzyna Rukat IV miejsce w pch. kulą
  • sztafeta 4x100 m - II miejsce
 
 
  • Filip Derenowski I miejsce w rzucie oszczepem
  • Tomasz Strzeszewski IV miejsce na 1500 m
  • Sebastian Stankiewicz IV miejsce na 200 m
  • Wojciech Kaczmarek V miejsce na 100 m
  • Mariusz Drzazga V miejsce w trójskoku
  • Cezary Tyma V miejsce na 800 m
  • sztafeta 4x100 m - II miejsce