Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    siatkarski derby puszkin - przemysłowa
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Siatkarski derby Puszkin - Przemysłowa

Siatkarska "święta wojna" gorzowskich liceów [GALERIA ZDJĘĆ]

iki, zdjęcia Radosław Łogusz
 
Choć "Barcelona ma Messiego, a pierwszy ogólniak Pawła Wiśniewskiego", to drugie liceum na boisku siatkarskim goni rywali. Wygrywa 13. derby w trzech setach. Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć. Zobaczcie, jak gorzowskie licea na sportowo witają wiosnę.

W całej historii tych pojedynków ciągle prowadzi pierwszy ogólniak – 7:6.

Dziś znów oglądaliśmy trzy sety, ale za to wszystkie bardzo zacięte. Tradycyjnie najpierw zagrały uczennice z obu gorzowskich szkół, potem uczniowie i na końcu nauczyciele. Tu staniemy na chwilę po stronie pokonanych i gorąco zachęcamy, aby swoje siatkarskie talenty ujawniły panie nauczycielki z II LO. Inicjatywa jest świetna, przy okazji fajnie wyłonić zwycięzcę, ale też warto szukać z roku na rok jak największych emocji i wyrównywać szanse, aby może pograć i w ten sposób wspólnie się bawić dłużej niż przez trzy partie. Aktualnie sześciu panów wygrywa z drużyną, gdzie walczą trzy panie...

Na trybunach mieliśmy samych zwycięzców. To jest po prostu świetny, pełen energii dzień. Święto młodych, uśmiechniętych ludzi, kolejnych pokoleń, które decydują się na naukę w I i II LO. Takim wydarzeniom trzeba z całych sił kibicować.

Artykuł i zdjęcia: http://gorzow.wyborcza.pl

 

Zobacz zdjęcia w galerii

Derby I LO - II LO