Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w piłce nożnej chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w piłce nożnej chłopców

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udział biorą:
Gr. A Gr. B
  1.   ZS Mechanicznych
  2.   ZS Ekonomcznych
  3.   I LO
  4.   ZS Gastronomicznych
  5.   ZS Elektrycznych
  1.   ZSTiO
  2.   ZSBiS
  3.   II LO
  4.   IV LO
  5.   III LO
  6.   ZS Odzieżowych
 
 
 
Terminarz i wyniki:

Wtorek 26.09.2017 r.
ZSTiO – ZS Odz    2 : 2
Bramki: A.Kosiński 1, D.Kurasz 1  *  S.Sojka 2
ZSBiS – III LO    3 : 1
Bramki: H.Kijak 1, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 1  *  M.Gasek 1
II LO – IV LO    5 : 10
Bramki: P.Kociubiński 1, M.Paczka 2, A.Stasiszyn 1, samob. *  M.Gwoździewski 2, F.Krawczyk 7, D.Leciejewski 1
 
Środa 27.09.2017 r.
ZS Ekon – ZS Elektr    3 : 4
Bramki: O.Wenerowicz 3  *  K.Stokop 1, M.Różański 2, J.Borecki 1
I LO  – ZS Gast   -  przełożony na 18.10.2017
 
Poniedziałek 02.10.2017 r.
ZS Odz – IV LO     2 : 22
Bramki: S.Sojka 1, J.Czechowicz 1  *  D.Leciejewski 3, O.Demczur 3, F.Krawczyk 10, S.Świercz 1, W.Kozyra 1, O.Podolski 3, M.Gwoździewski 1
III LO  – II LO    6 : 4
Bramki: W.Wojczal 2, T.Franczak 1, M.Gasek 3  *  P.Kociubiński 3, I.Bandziak 1
ZSTiO  – ZSBiS    0 : 3   (walkower)
 
Wtorek 03.10.2017 r.
ZS Elektr – I LO    2 : 2
Bramki: M.Różański 1, Pawłowicz 1  *  K.Szyszko 2
ZS Mech – ZS Ekon    3 : 3
Bramki: K.Malinowski 1, E.Tarkowski 1, P.Kudlaszyk 1  *  O.Wenerowicz 2, M.Chrząstek 1
 
Czwartek 05.10.2017 r.  -  przełożone na czwartek 12.10.2017
Godz. 1445      ZSBiS – ZS Odz  
Godz. 1530      II LO – ZSTiO  
Godz. 1615      IV LO – III LO
  
 
Poniedziałek 09.10.2017 r.
I LO – ZS Mech    2 : 5
Bramki: K.Wiarus 1, K.Kaczuk-Kuziak 1  *  P.Kudlaszyk 3, K.Malinowski 1, E.Tarkowski 1
ZS Gast – ZS Elektr    2 : 7
Bramki: Kraus 1, Hajdar 1  *  Mazurkiewicz 2, Pawłowicz 2, Borecki 1, Różański 1, Rydzaj 1
 
Wtorek 10.10.2017 r.
Godz. 1445      ZS Odz – III LO    3 : 3
Bramki: S.Sojka 1, K.Kuś 2  *  W.Wojczal 1, M.Gasek 1, Ł.Kozłowski 1
Godz. 1530      ZSTiO – IV LO    3 : 9
Bramki: Paradowski 2, Markuszewski 1  *  O.Demczur 2, D.Leciejewski 3, F.Krawczyk 2, O.Podolski 2
Godz. 1615      ZSBiS – II LO    6 : 1
Bramki: P.Niegowski 3, H.Kijak 1, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 1  *  P.Kociubiński 1
 
Środa 11.10.2017 r.
Godz. 1445       ZS Mech – ZS Gast    1 : 5
Bramki: D.Dworak 1  *  Wites 2, Hajdar 1, Puścizna 2
Godz. 1530       ZS Ekon – I LO    3 : 9
Bramki: M.Wieczorek 2, M.Borys 1  *  W.Sawoch 1, K.Wiarus 3, J.Milkowski 1, M.Ostraszewski 1, M.Krawczuk 1, K.Kaczuk-Kuziak 1, samob.
               
Czwartek 12.10.2017 r.
Godz. 1445      ZSBiS – ZS Odz    7 : 2
Bramki: S.Meller 1, H.Kijak 2, P.Demski 1, B.Polejczuk 2, K.Nawrocki 1  *  S.Sojka 2
Godz. 1530      II LO – ZSTiO    3 : 0   (walkower)
Godz. 1615      IV LO – III LO    5 : 0
Bramki: O.Demczur 1, M.Gwoździewski 2, D.Leciejewski 1, samob.
 
Wtorek 17.10.2017 r.
Godz. 1445       ZS Gast – ZS Ekon    7 : 1
Bramki: P.Wróblewski 2, J.Kraus 2, M.Wites 1, O.Bartkowiak 1, S.Środecki 1  *  M.Borys 1
Godz. 1530       ZS Elektr – ZS Mech    1 : 7
Bramki: Różański 1  *  E.Roszak 2, K.Malinowski 2, M.Wiernicki 1, P.Kudlaszyk 2
Godz. 1615       III LO - ZSTiO    3 : 4
Bramki: H.Zabiełowicz 3  *  Grygianiec 1, Podburaczyński 1, Panchida 1, Strózik 1
Godz. 1615       I LO - ZS Gastr.   4 : 4
Bramki: J.Milkowski 1, W.Sawoch 1, K.Wiarus 2  *  P.Wróblewski 2, J.Kraus 1, samob.
 
Środa 18.10.2017 r.
Godz. 1445      II LO – ZS Odz   4 : 4
Bramki: P.Niedzielski 2, M.Paczka 2  *  S.Sojka 2, K.Pawlak 2
Godz. 1530      IV LO - ZSBiS    5 : 9
Bramki: F.Krawczyk 4, W.Kozyra 1  *  J.Urbaniak 1, P.Niegowski 2, H.Kijak 3, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 2
 
 Tabela gr. A
L.P.   Drużyna   M Pkt   Z   R   P BZ BS RB
1   ZS Mechanicznych 4 7 2 1 1 16 11 +5
2   ZS Gastronomicznych 4 7 2 1 1 18 13 +5
3   ZS Elektrycznych 4 7 2 1 1 14 14 0
4   I LO 4 5 1 2 1 17 14 +3
5   ZS Ekonomicznych 4 1 0 1 3 10 23 -13
 
Tabela gr. B
L.P.   Drużyna   M Pkt   Z   R   P BZ BS RB
1   ZSBiS 5 15 5 0 0 28 9 +19
2   IV LO 5  12 4 0 1 51 19 +32
3   III LO 5 4 1 1 3 13 19 -6
4   II LO 5 4 1 1 3 17 26 -9
5   ZSTiO 5 4 1 1 3 9 20 -11
6   ZS Odzieżowych         5 3 0 3 2 13 38 -25
 
 
23.10.2017 r. (poniedziałek) - półfinały
Godz. 1445   I m gr. A – II m gr. B    ZS Mech - IV LO
Godz. 1530   II m gr. A – I m gr. B    ZS Gastr - ZSBiS
 
24.10.2017r. (wtorek) - mecz o miejsca V, VII i IX
Godz. 1445    III m gr. A – III m. gr. B    ZS Elek - III LO
Godz. 1530    IV m gr. A – IV m gr. B     I LO - II LO
Godz. 1615    V m gr. A  –  V m gr. B     ZS Ekon - ZSTiO
 
25.10.2017 r. (środa) - finały
Godz. 1445     mecz o miejsca III – IV
Godz. 1545     mecz o miejsca I - II