Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 
 

V miejsce

 
Damian Łukasiewicz, Filip Mróz, Filip Cwojdziński

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 
 

V miejsce

 
Hanna Brzezińska i Julia Bartoszek

GSM w szachach

GSM w szachach
 
 

I miejsce

 
Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Alicja Płachta, Patrycja Płachta, Krzysztof Szefler, Mateusz Szpyruk

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
 

III miejsce

 
Wojciech Bojko, Michał Bresiński, Cezary Czernecki, Jakub Kopka, Jakub Korsak, Kacper Kowalewski, Tomasz Strzeszewski, Krystian Szyszko, Cezary Tyma, Kacper Wiarus

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

I miejsce

 
Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Klaudia Kędziorska, Ewa Kupczyk, Karolina Kupczyk, Kinga Potraca, Weronika Starosta, Maja Thiele

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Dziewczęta
1.   Hanna Brzezińska
2.   Julia Bartoszek
3.   Gabriela Maryja
Chłopcy
1.   Damian Łukasiewicz
2.   Filip Mróz
3.   Filip Cwojdziński

I LO Floorball Gorzów Wlkp. - liga juniorów starszych w unihokeju

I LO Floorball Gorzów Wlkp. - liga juniorów starszych w unihokeju
 
Terminarz spotkań grupowych:
30.09-01.10.17   I LO Floorball Gorzów Wlkp. - Babimost
21-22.10.2017    TLU Toruń - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
18-19.11.2017    Gdynia - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
09-10.12.2017    Babimost - I LO Floorball Gorzów Wlkp.
13-14.01.2018    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - TLU Toruń
10-11.02.2018    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - Gdynia

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 
 

I miejsce

 
Tomasz Strzeszewski, Wojciech Bojko, Jakub Kopka, Cezary Czernecki, Kacper Kowalewski

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

I miejsce

 
Kinga Potraca, Maja Thiele, Ewa Kupczyk, Wiktoria Duchnowska, Julia Olechno

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 
Mecze reprezentantów I LO:
 
wtorek, 3.10.2017, g. 14.45     ZS Elektrycznych - I LO
poniedziałek, 9.10.2017, g. 14.45    I LO - ZS Mechanicznych
środa, 11.10.2017, g. 15.30    ZS Ekonomicznych - I LO
wtorek, 17.10.2017, g. 16.15    I LO - ZS Gastronomicznych

Memoriał im. Włodzimierza Ćwiertniaka

Memoriał im. Włodzimierza Ćwiertniaka
 
Memoriał  im. Włodzimierza Ćwiertniaka
w koszykówce
pod honorowym patronatem
Elżbiety Rafalskiej
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Spolecznej
22-25 września 2017 r.

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu
Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym.
Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...