Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wakacje z siatkówką plażową

Wakacje z siatkówką plażową
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na 9. cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej o "Wiśniowy Puchar Lata" 2018. Zawody odbywać się będą w środy od godz. 11.00 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31.
Wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu serdecznie zapraszamy. Dobra zabawa i wspaniała atmosfera gwarantowana.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przed każdym turniejem od godz. 10.30

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2017/18

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2017/18

 

I miejsce dziewcząt

I miejsce chłopców

 
w klasyfikacji końcowej GSM w roku szkolnym 2017/2018

Mistrzostwa Polski szkół w koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa Polski szkół w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Maria Michalik, Klaudia Kędziorska, Natalia Bury, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Karolina Kupczyk, Kinga Potraca, Olga Trzeciak, Daria Łupińska, Wiktoria Keller

Międzyszkolny turniej trójek siatkarskich

Międzyszkolny turniej trójek siatkarskich
 

II miejsce dziewcząt
VII miejsce chłopców

 
Monika Malinowska, Barbara Bojanowska, Gabriela Pawluk, Weronika Przybysz
Igor Śniady, Wojciech Janiec, Witold Korzeniewskiler
 

XXV Bieg Żakowski, festyn Nad Kłodawką

XXV Bieg Żakowski, festyn Nad Kłodawką
Mnóstwo atrakcji zapewnili w sobotnie przedpołudnie mieszkańcom Gorzowa uczniowie i pracownicy I LO.

Jubileuszowy XXV Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego zgromadził na starcie 250 zawodników. W czasie festynu Nad Kłodawką mogliśmy podziwiać występy artystyczne, pokazy sportowe, wziąć udział w konkurencjach rekreacyjno-sportowych, a na koniec zjeść tradycyjną już szkolną grochówkę.

Wszystkim uczestnikom, wykonawcom, wolontariuszom, sponsorom dziękujemy.
 
Załączniki:

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
 
  1 miejsce  -  I de
  2 miejsce  -  II e
  3 miejsce  -  II b
 

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
 
 
  1 miejsce  -   I af
  2 miejsce  -  I b
  3 miejsce  -  II b

Mistrzostwa Polski szkół w unihokeju

Mistrzostwa Polski szkół w unihokeju
 

III miejsce

 
Wojciech Bojko, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński

Mistrzostwa Polski szkół w szachach

Mistrzostwa Polski szkół w szachach
 

XIV miejsce

 
Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Alicja Płachta, Patrycja Płachta, Krzysztof Szefler

GSM w strzelectwie sportowym

GSM w strzelectwie sportowym
 

II miejsce dziewcząt

VIII miejsce chlopców
 
Weronika Stefaniak, Katarzyna Rukat, Julita Nowaczyk
Krystian Grela,  Kacper Augustyniak, Michał Wiszczuk
 

LOM w unihokeju dziewcząt

LOM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Julia Bartoszek, Natalia Bury, Paula Duchnowska, Ewa Kupczyk, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Łowicka, Magdalena Nir, Julia Olechno, Weronika Starosta, Weronika Własak

LOM w unihokeju chłopców

LOM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Wojciech Bojko, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Radosław Szostak, Piotr Wiliński

Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju

Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju
 
 
1.  ULKS Olimpia Łochów
2.  ULKS Józefina
3.  UKS Fenomen Babimost
4.  I LO Floorball Gorzów Wlkp.

LOM w koszykówce dziewcząt

LOM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Maria Michalik, Klaudia Kędziorska, Natalia Bury, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Karolina Kupczyk, Natalia Chochołowska, Paula Duchnowska, Kinga Potraca, Olga Trzeciak, Daria Łupińska, Wiktoria Keller, Karolina Zawadko
 
 

LOM w piłce ręcznej dziewcząt

LOM w piłce ręcznej dziewcząt
 

I miejsce

 
Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Aleksandra Łowicka, Daria Łupińska, Monika Malinowska, Maria Michalak, Julia Napieracz, Olga Trzeciak, Weronika Własak, Patrycja Wołk

IV Memoriał Marcina Rascha

IV Memoriał Marcina Rascha
 
Paulina Urbańska, Mikołaj Weżgowiec, Witold Korzeniewski, Jakub Kuś, Kajetan Wojciechowicz,  Jakub Kopka, Filip Borek, Radosław Duchnowski.

LOM w koszykówce chłopców

LOM w koszykówce chłopców
 

III miejsce

 
Maciej Hajdamowicz, Mikołaj Janas, Szymon Kowalski, Jędrzej Karpisz, Łukasz Sobacki, Jakub Korpusiński, Michał Cheba, Sebastian Stankiewicz, Makary Bortnowski, Jakub Kuś, Jakub Smolarek, Kacper Kowalewski, Wojciech Janiec
 

Półfinał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju

Półfinał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju
 

I LO Floorball Gorzów Wlkp w finale MP !!!

 
Jan Kleinhardt, Marcin Stolarek, Filip Panek, Wojciech Kaczmarek, Wojciech Bojko, Mateusz Bronisz, Robert Michalak, Paweł Kleinhardt, Michał Chochowski, Mateusz Szczepkowski, Łukasz Kaproń, Wojciech Stawiarski, Piotr Wiliński, Mateusz Kiryk, Piotr Medwediuk, Kornel Krzymowski

Siatkarski derby Puszkin - Przemysłowa

Siatkarski derby Puszkin - Przemysłowa
Po raz 13. w pierwszy dzień wiosny na siatkarskich derbach spotkała się społeczność I i II LO.
Dziś oglądaliśmy tylko trzy sety, ale za to wszystkie bardzo zacięte. Tradycyjnie najpierw zagrały dziewczęta z obu gorzowskich szkół (23:25), potem chłopcy (18:25) i na końcu nauczyciele (22:25). Derby wygrało drugie liceum. Na szczęście w historii tych pojedynków ciągle prowadzi Puszkin – 7:6.  Wielkie brawa za wspaniały doping, występy cherleaderek i ambitną grę.

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

I miejsce

 
Weronika Własak, Natalia Bury, Paula Duchnowska, Julia Bartoszek, Ewa Kupczyk, Aleksandra Łowicka, Aleksandra Lewandowska, Julia Olechno, Weronika Starosta, Magdalena Nir, Wiktoria Keller

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Wojciech Bojko, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 

V miejsce

 
Wojciech Bojko, Dominik Czerwiński, Filip Derenowski, Jakub Jankowski, Bartosz Jasiński, Karol Kaczuk-Kuziak, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wojciech Stawiarski, Kacper Siewruk, Kacper Wiarus, Piotr Wiliński, Bartosz Żołądziejewski.
 

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Natalia Bury, Natalia Chochołowska, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Wiktoria Keller, Klaudia Kędziorska, Karolina Kupczyk, Daria Łupińska, Maria Michalik, Kinga Potraca, Olga Trzeciak, Karolina Zawadko

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w futsalu

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w futsalu
 
 

III miejsce

 
Dominik Czerwiński, Jakub Jankowski, Karol Kaczuk-Kuziak, Wojciech Mazurek, Jakub Milkowski, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wiktor Sawoch, Krystian Szyszko, Kacper Wiarus
 

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 
 

IV miejsce

 
Filip Cwojdziński, Dominik Czerwiński, Wojciech Janiec, Adrian Kucner, Michał Łabuda, Dawid Niczypor, Kacper Siewruk, Igor Śniady

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 

I miejsce

 
Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Ola Łowicka, Wiktoria Keller, Monika Malinowska, Julia Napieracz, Olga Trzeciak, Weronika Własak, Patrycja Wołk, Maria Michalik, Daria Łupińska

XX Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu

XX Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu
 
 

V miejsce

 
Dominik Czerwiński, Jakub Jankowski, Karol Kaczuk-Kuziak, Wojciech Mazurek, Jakub Milkowski, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wiktor Sawoch, Krystian Szyszko, Kacper Wiarus

LOM w szachach

LOM w szachach
 
 

I miejsce

 
Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Alicja Płachta, Patrycja Płachta i Krzysztof Szefler

LOM w badmintonie

LOM w badmintonie
 
 

VII miejsce

 
Patryk Makowski i Adam Keklak

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

III miejsce

 
Barbara Bojanowska, Natalia Bury, Anna Kaniowska, Monika Malinowska, Julita Nowaczyk, Julia Olechno, Gabriela Pawluk, Weronika Petryszyn, Wiktoria Petryszyn, Weronika Przybysz, Weronika Własak, Alicja Woźniak.

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 

I miejsce

 
Maciej Hajdamowicz, Mikołaj Janas, Szymon Kowalski, Jędrzej Karpisz, Szymon Sztuń, Jakub Korpusiński, Michał Cheba, Sebastian Stankiewicz, Makary Bortnowski, Jakub Kuś, Jakub Smolarek, Kacper Kowalewski

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 
 

II miejsce

 
Weronika Własak, Natalia Bury, Natalia Golańska, Aleksandra Łowicka, Weronika Starosta, Monika Malinowska, Anna Rosińska, Maria Kobierecka

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 
 

V miejsce

 
Damian Łukasiewicz, Filip Mróz, Filip Cwojdziński

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 
 

V miejsce

 
Hanna Brzezińska i Julia Bartoszek

GSM w szachach

GSM w szachach
 
 

I miejsce

 
Monika Malinowska, Anna Kaniowska, Alicja Płachta, Patrycja Płachta, Krzysztof Szefler, Mateusz Szpyruk

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
 

III miejsce

 
Wojciech Bojko, Michał Bresiński, Cezary Czernecki, Jakub Kopka, Jakub Korsak, Kacper Kowalewski, Tomasz Strzeszewski, Krystian Szyszko, Cezary Tyma, Kacper Wiarus

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

I miejsce

 
Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Klaudia Kędziorska, Ewa Kupczyk, Karolina Kupczyk, Kinga Potraca, Weronika Starosta, Maja Thiele

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Dziewczęta
1.   Hanna Brzezińska
2.   Julia Bartoszek
3.   Gabriela Matyja
Chłopcy
1.   Damian Łukasiewicz
2.   Filip Mróz
3.   Filip Cwojdziński

I LO Floorball Gorzów Wlkp. - liga juniorów starszych w unihokeju

I LO Floorball Gorzów Wlkp. - liga juniorów starszych w unihokeju
 
Terminarz spotkań grupowych:
I LO Floorball Gorzów Wlkp. - Babimost  9:13,  9:6
TLU Toruń - I LO Floorball Gorzów Wlkp.  5:12,  5:14
Gdynia - I LO Floorball Gorzów Wlkp.  11:8,  10:14
Babimost - I LO Floorball Gorzów Wlkp.   6:7, 7:4
I LO Floorball Gorzów Wlkp. - TLU Toruń    9:4, 11:4
10-11.03.2018    I LO Floorball Gorzów Wlkp. - Gdynia - walkower

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 
 

I miejsce

 
Tomasz Strzeszewski, Wojciech Bojko, Jakub Kopka, Cezary Czernecki, Kacper Kowalewski

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

I miejsce

 
Kinga Potraca, Maja Thiele, Ewa Kupczyk, Wiktoria Duchnowska, Julia Olechno

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 

VII miejsce

 
Dominik Czerwiński, Jakub Jankowski, Karol Kaczuk-Kuziak, Maciej Krawczuk, Adrian Kucner, Wojciech Mazurek, Jakub Milkowski, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wiktor Sawoch, Jędrzej Sikora, Krystian Szyszko, Kacper Wiarus, Piotr Wiliński, Mateusz Tomala

Memoriał im. Włodzimierza Ćwiertniaka

Memoriał im. Włodzimierza Ćwiertniaka
 
Memoriał  im. Włodzimierza Ćwiertniaka
w koszykówce
pod honorowym patronatem
Elżbiety Rafalskiej
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Spolecznej
22-25 września 2017 r.

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu
Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym.
Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
25 października 2012 r. 
Piotr Kosowski został przyjęty do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym w roku 2012/13 (w grupie o zainteresowaniach poznawczych) Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.