Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Zofia Gromala

Zofia Gromala
Języki obce fascynowały mnie, odkąd pamiętam, dlatego z nimi związałam swoją karierę zawodową. Pierwszym obcym językiem, którym mogłam się porozumiewać, był język rosyjski. Jednak to filologia germańska była kierunkiem moich studiów. Aktualnie mogę uczyć dwóch języków, ponieważ ukończyłam studia podyplomowe z zakresem język angielski. Hobbystycznie uczę się również języka chorwackiego.
Od wielu lat zajmuję się promowaniem języka niemieckiego w I LO. Od początku wdrożenia programu DSD aktywnie uczestniczę w tym przedsięwzięciu. Grupy DSD biorą również udział w międzynarodowym projekcie „Jugend debattiert”. Uczniowie przygotowujący się pod moim kierunkiem wielokrotnie uzyskiwali tytuł laureata i finalisty olimpiady języka niemieckiego. W wolnym czasie łączę pasję do literatury z zamiłowaniem do języków obcych, czytając książki w wersji anglo- lub niemieckojęzycznej.

Monika Ostrowska

Monika Ostrowska
Urodziłam się dzień po Dniu Edukacji Narodowej, stąd chyba zamiłowanie do pracy w szkole ;-).
Jednakże nie od zawsze chciałam być nauczycielką. Będąc małą dziewczynką, dorastającą w czasach wszechobecnej szarości, lubiłam się przebierać w różne kolorowe fatałaszki i imitować śpiew i ruchy sceniczne mojej, na owe czasy, idolki – francuskiej piosenkarki Mireille Mathieu. Z tych dziecięcych zabaw zostało mi  zamiłowanie do języków:  francuskiego i,  w znacznej mierze, niemieckiego.

W rubryce hobby wpisuję:    
język niemiecki,  czytanie książek,  gotowanie,  piosenka francuska,  mnemotechniki w nauczaniu języków obcych,  muzyka.
Kolejność jest zależna od … pogody

W wolnym czasie lubię nieczęsto robić nic, ale przede wszystkim spędzać czas w gronie rodzinnym i  przyjaciół. 

Kamil Maciejewski

Kamil Maciejewski
Jestem absolwentem filologii germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Wrocławskim.
 
Oficjalnie:
Nauczyciel języka niemieckiego, egzaminator maturalny, organizator wymiany uczniowskiej z niemiecką szkołą KGS Rastede, koordynator programów DSD II i Jugend debattiert international.
 
Prywatnie (lub Nieoficjalnie):
Miłośnik muzyki (od jazzu przez hip hop do szeroko pojętej muzyki elektronicznej), fan gier planszowych, amator podróżowania, a także DJ i bedroom producer.
 
Posiadacz ponoć najszerszego uśmiechu w szkole.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...