Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Ewa Szmit

Ewa Szmit
Jestem absolwentką I LO (klasa matematyczno-fizyczna) oraz teatrologii i filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z wiedzy o kulturze i filozofii z etyką. To określa moje zainteresowania naukowe. Pasją jest po prostu...uczenie. Byłam wicedyrektorem ds. wychowawczych, od 10 lat jestem dyrektorem I LO, ale bezpośrednie spotkania z uczniami to nadal największa przyjemność, która motywuje do ciągłego uczenia się. W wolnym czasie rozwiązuję sudoku, chodzę z kijkami, uprawiam ogród, dziergam (ale nie prowadzę na ten temat bloga); efekty  pracy szydełkowej wiszą w oknach mojego domu (można podejrzeć). Proponuję tutoriale dotyczące literatury i jej szeroko pojmowanych „okolic”. Łatwo się inspiruję, ciekawią mnie pasje innych ludzi, więc chętnie towarzyszyć będę naukowym zainteresowaniom podopiecznego.

Zbigniew Łuczka

Zbigniew Łuczka
Zbigniew Łuczka - nauczyciel fizyki od trzydziestu lat, doradca metodyczny, tutor.
Fizyka to jedna z moich pasji, ale nie stawiam jej ponad inne zainteresowania. Słucham muzyki (rocka, jazzu i klasyki), w wolnym czasie fotografuję, gram w scrabble i czytam książki - Kafka, Marquez i Bułhakow należą do moich ulubieńców. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to jestem mocno zabiegany.

Anna Korytowska

Anna Korytowska
W liceum moja miłość do przedmiotów ścisłych zdecydowała o wyborze klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Okres uniwersytecki to już studia filologiczne, najpierw polonistyka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, potem uzyskane na Uniwersytecie Szczecińskim uprawnienia do nauczania języka angielskiego.
Zawsze najbardziej fascynowało mnie to, co z pozoru niejednoznaczne i co sytuuje się na styku różnych dyscyplin. U innych  cenię ciekawość poznawczą oraz niezależność i precyzję myślenia. Za Wittgensteinem wierzę, że "granice mojego języka są granicami mojego świata". Latem czas wolny spędzam na wyprawach kajakowych, zimą na grze w brydża i scrabble′a. 
Na tutoriale proponuję tematykę szeroko rozumianych nauk humanistycznych w ujęciu interdyscyplinarnym. Jeśli interesujesz się historią sztuki, filmem, literaturą, lingwistyką, teorią przekładu, to serdecznie zapraszam.

Paweł Szafrański

Paweł Szafrański
Mogę śmiało o sobie powiedzieć, że jestem 100% Lubuszaninem  – urodziłem się w Zielonej Górze, ale dorastałem i pracuję w Gorzowie Wielkopolskim. Ukończyłem studia magisterskie z historii  na WSP w Zielonej Górze oraz studia podyplomowe z wiedzy o społeczeństwie już  na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od 2005 roku jestem zawodowo związany z „Puszkinem”. Jako nauczyciel  wychowałem wielu laureatów  olimpiad i konkursów historycznych (mam nadzieję, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii :)). Posiadam także certyfikat egzaminatora maturalnego. Od pewnego czasu interesuję się zagadnieniami coachingu i tutoringu. W 2015 r. ukończyłem kurs tutorów w Collegium Wratislaviense.
Poza pracą w szkole  zajmuję się także realizacją oświetlenia estradowego. Na swoim koncie mam współpracę z prawie wszystkimi gwiazdami polskiej muzyki. W wolnych chwilach gram również na basie i uczę się grać na perkusji.
Marzenia? Pewnie jak każdy chciałbym, aby moja rodzina byłą zdrowa i szczęśliwa. A poza tym moim celem jest pojechać rowerem do Gruzji.

Zakres tematyczny tutoriali:
- historia w różnych jej odsłonach
- systemy polityczne na świecie

Paweł Zaborowski

Paweł Zaborowski
Paweł Zaborowski – na początku chciałem być matematykiem... do czasu, gdy poznałem chemię i tak jest do dzisiaj. Wolne chwile staram się spędzać na rowerze lub pieszych wycieczkach. Prywatnie mąż, ojciec dwóch synów oraz instruktor harcerski w stopniu podharcmistrza. Moje ulubione zdanie to: „Niech nie przeraża pozorna trudność zadania, zniknie ona, kiedy choć raz ujrzysz cel.”

W ramach tutoriali proponuję przygotowanie do konkursów chemicznych oraz olimpiady chemicznej.

Robert Malenkowski

Robert Malenkowski
Robert Malenkowski – matematyka, muzyka, wiedźmin, gwiezdne wojny, technics 1210, modelarstwo – to ja w dużym skrócie. Jeżeli interesuje Cię któreś z tych haseł, to już mamy temat do pogadania. Najchętniej jednak podzielę się wiedzą i umiejętnościami w zakresie matematyki, możemy szykować się do konkursów, olimpiady albo po prostu rozwijać się matematycznie.
Po godzinach jeżdżę na rowerze, najchętniej w towarzystwie mojej rodziny lub przyjaciół. Lubię piesze górskie wycieczki, śpiewam najgorzej na świecie :).  Rodzina jest dla mnie najważniejsza.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...