Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w lekkiej atletyce
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w lekkiej atletyce

 
 
Reprezentacja I LO:
 
dziewczęta

100 m             Agnieszka Chmielewska, Kamila Sulikowska
100 m ppł        Sandra Andrzejak, Klaudia Bednarczyk
200 m            Agnieszka Chmielewska, Laura Dubaj
400 m            Weronika Relich, Laura Stachowska
800 m            Patrycja Wachowiak, Marta Tokarczyk
skok w dal        Klaudia Skrzypacz, Marta Tokarczyk
skok wzwyż        Aleksandra Skorupa, Joanna Drabik
pchnięcie kulą        Małgorzata Wiśniewska, Paulina Korżenko
rzut oszczepem    Joanna Drabik, Wiktoria Krugłowska
trójskok        Aleksandra Skorupa, Wiktoria Krugłowska
4x100 m        A. Chmielewska, K. Sulikowska, K. Skrzypacz, L. Dubaj

chłopcy

100 m             Michał Klepczuk, Bartosz Lodziński
110 m ppł        Mateusz Milewski, Piotr Aleksandrowicz
200 m            Michał Klepczuk, Bartosz Grala
400 m            Błażej Krzeptowski, Jakub Gajewski
800 m            Aleksander Hauba, Bartosz Talarczyk
1500 m        Adam Kuś, Michał Gerlach
skok w dal        Piotr Aleksandrowicz, Michał Pawlaczyk
skok wzwyż        Michał Pawlaczyk
pchnięcie kulą        Oskar Mironowicz, Piotr Sikorski
rzut oszczepem    Jakub Markowski, Oskar Mironowicz
trójskok        Mateusz Milewski, Michał Kosim
4x100 m        M. Klepczuk, P. Aleksandrowicz, B. Grala, J. Gajewski
 
 
 
 
 
Wyniki zespołowe GSM w LA
 
dziewczęta:
  1. ZSTiO  -  186
  2. I LO  -  168
  3. II LO  -  141
  4. ZS Sportowych  -  137
  5. ZS Ekonomicznych  -  56
  6. LO Społecznych  -  35
  7. IV LO  -  34
  8. III LO  -  27
  9. ZS Odzieżowych  -  25
  10. ZS Gastronomicznych  -  13
     
chłopcy
  1. ZS Sportowych  -  148
  2. ZS Budowlanych  -  141
  3. II LO  -  140
  4. I LO  -  127
  5. ZSTiO  -  120
  6. ZS Elektrycznych  -  74
  7. ZS Mechanicznych  -  56
  8. III LO  -  52
  9. ZS Gastronomicznych  -   36
  10. IV LO  -  34
  11. I Społeczne LO  -  24
  12. ZS Ekonomicznych  -  10
  13. ZS Ogrodniczych i ZS Odzieżowych  -  po 5
 
 
Punkty dla I LO zdobyli:
  • Agnieszka Chmielewska - I na 100 m, II na 200 m
  • Kamila Sulikowska - XI na 100 m
  • Klaudia Bednarczyk - IV na 100 m ppł
  • Sandra Andrzejak - VI na 100 m ppł
  • Laura Dubaj - VI na 200 m
  • Weronika Relich - I na 400 m
  • Laura Stachowska - VIII na 400 m
  • Patrycja Wachowiak - II na 800 m
  • Marta Tokarczyk - IV na 800 m, V w skoku w dal
  • Aleksandra Skorupa - VI w skoku wzwyż, IV w trójskoku
  • Joanna Drabik - VII w skoku wzwyż, VI w rzucie oszczepem
  • Klaudia Skrzypacz - X w skoku w dal
  • Wiktoria Krugłowska - VI w trójskoku, VIII w rzucie oszczepem
  • Małgorzata Wiśniewska -  III w pchnięciu kulą
  • Paulina Korżenko - X w pchnięciu kulą
  • sztafeta 4 x 100 m - III miejsce
 

  • Michał Klepczuk - IV na 100 m, VI na 200 m
  • Bartosz Lodziński - XII na 100 m
  • Bartosz Grala - X na 200 m
  • Jakub Gajewski - IV na 400 m
  • Błażej Krzeptowski - XI na 400 m
  • Aleksander Hauba - I na 800 m
  • Bartosz Talarczyk - V na 800 m
  • Michał Gerlach - VI na 1500 m
  • Adam Kuś - VII na 1500 m
  • Piotr Aleksandrowicz - IX na 110 m ppł
  • Mateusz Milewski - XI na 110 m ppł, VI w trójskoku
  • Michał Pawlaczyk - XII w skoku w dal, IV w skoku wzwyż
  • Michał Kosim - VII w trójskoku
  • Oskar Miranowicz - VII w pchnięciu kulą, II w rzucie oszczepem
  • Jakub Markowski - XII w rzucie oszczepem
  • sztafeta 4 x 100 m - II miejsce
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GSM w lekkiej atletyce