Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w koszykówce dziewcząt
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w koszykówce dziewcząt

 

I miejsce

 
I LO: Marta Tokarczyk, Weronika Relich, Marta Hendler, Aleksandra Skorupa, Joanna Drabik, Laura Dubaj, Zuzanna Iwaszuk, Patrycja Perużyńska, Agata Kustrzyńska, Natalia Kopczyńska, Justyna Tomczyszyn.
 
 
Opiekun: Radosław Duchnowski
 
 
 
 
 
Wyniki spotkań I LO:
 
I LO - ZS Gastronomicznych   110:21  (28:6, 39:9, 22:3, 21:3)
ILO: W.Relich 22, P.Perużyńska 0, J.Skorupa 22, J.Drabik 14, A.Kustrzyńska 3 ,N.Kopczyńska 5, M.Hendler 2, L.Dubaj 18, Z.Iwaszuk 0, J.Tomczyszyn 20, M.Tokarczyk 4, B.Waszak O
ZSG: A.Szambelan 6, I.Wolska 5, K.Sobczyńska 0, L.Pawlikowska 6, A.Kowolik 0, N.Piekarska 2, N.Jagiełka 2
 
I LO - ZS Ekonomicznych   73-9   (23:4, 14:0, 16:0, 20:5)
Punkty dla I LO zdobyły: M.Tokarczyk 2, W.Relich 6, M.Hendler 5, J.Skorupa 12, J.Drabik 5, L.Dubaj 9, Z.Iwaszuk 7, P.Perużyńska 8, A.Kustrzyńska 12, N.Kopczyńska 5, J.Tomczyszyn 2.
 
ZSTiO - I LO   32:52  (4:15, 10:13, 14:13, 4:11)
ZSTiO: J.Rozmiarek 6, P.Sanocka 6, W.Szuba 11, P.Parszczyńska 5, K.Wawer 0 oraz K.Wieczorek 0, M.Warzocha 4
I LO: W.Relich 14, J.Drabik 18, Z.Iwaszuk 9, A.Kustrzyńska 3, J.Tomczyszyn 8 oraz M.Tokarczyk, M.Hendler, P.Perużyńska, N.Kopczyńska.
 
I LO - II LO  52:32  (11:3, 13:10, 10:10, 18:9)
I LO: Marta Tokarczyk, Weronika Relich 8, Marta Hendler, Aleksandra Skorupa 12, Joanna Drabik 1, Laura Dubaj 13, Zuzanna Iwaszuk 2, Patrycja Perużyńska 2, Agata Kustrzyńska, Natalia Kopczyńska 2, Justyna Tomczyszyn 12.
II LO: Julianna Szemitko, Agnieszka Szczepaniak, Dominika Kupczyk, Paula Pacześna, Magda Zmitkowicz 3, Ola Karpowicz 6, Natalia Wójcik, Anika Gajos 19, Joanna Drab, Daria Maliszewska 4.
 
I LO - I SLO   60:56  (15:13, 12:13, 13:12, 19:18)
I LO: W.Relich 20, A.Skorupa 5, J.Drabik 12, L.Dubaj 13, J.Tomczyszyn 10 oraz Z.Iwaszuk
I SLO: J.Szczęsna 15, K.Szałas 26, K.Kominek 5, E.Kowalewska, P.Łojek 10 oraz E.Kompanowska, K.Łuczkiewicz
 
 
 
 
 
Wyniki spotkań gr. A
 
I LO - ZS Gastronomicznych   110:21  (28:6, 39:9, 22:3, 21:3)
ZS Ekonomicznych - ZSTiO    5:62  (0:14, 0:12, 3:18, 2:18)
I LO - ZS Ekonomicznych   73-9  (23:4, 14:0, 16:0, 20:5)
ZS Gastronomicznych - ZSTiO   7:91  (0:21, 0:30, 3:20, 4:20)
ZSTiO - I LO   32:52  (4:15, 10:13, 14:13, 4:11)
ZS Ekonomicznych - ZS Gastronomicznych   41:39  (5:12, 7:8, 16:2, 9:15, 4:2)
 
 
 
Tabela gr. A
 
1.  I LO   -  6 pkt
2.  ZSTiO  -  5 pkt
3.  ZS Ekonomicznych  - 4 pkt
4.  ZS Gastronomicznych  - 3 pkt
 
 
Półfinały:
 
ZSTiO - I SLO   21:69  (10:18, 0:21, 5:14, 6:16)
I LO - II LO  52:32  (11:3, 13:10, 10:10, 18:9)
 
Finały:
 
II LO - ZSTiO   46:22  (13:6, 12:12, 13:2, 8:2)
I LO - I SLO   60:56  (15:13, 12:13, 13:12, 19:18)
 
 
 
Wyniki GSM:

1 miejsce  -  I LO
2 miejsce  -  I SLO
3 miejsce  -  II LO
4 miejsce  -  ZSTiO
5 miejsce  - ZS Ekonomicznych i ZS Mechanicznych
4 miejsce  - IV LO i ZS Gastronomicznych
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GSM w koszykówce dziewcząt