Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w koszykówce chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w koszykówce chłopców

 

II miejsce

 
I LO: Amadeusz Wojciechowski, Mateusz Milewski, Wojciech Chomicz, Kacper Lipiec, Daniel Wojciechowski, Kacper Podolecki, Jan Łuczka, Michał Namyślak, Mateusz Chrzanowski, Andrzej Grzelak, Filip Olejniczak, Bartosz Gejgał
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
Wyniki GSM:
 
1  ZS Budowlanych
2  I LO
3  ZSTiO
4  II LO
5  ZS Mechanicznych i IV LO
7  ZS Elektrycznych i ZS Gastronomicznych
 
 
 
Najskuteczniejszy zawodnik finałów:
  • Mariusz Kaczanowski (ZSTiO) - 58 pkt
 
 
 
Wyniki spotkań:
 
I LO - II LO   47:44  (21:12, 6:2, 11:19, 9:11)
I LO: A.Wojciechowski 6, K.Lipiec 12, K.Podolecki 2, A.Grzelak 12, B.Gejgał 11 oraz M.Milewski 2, M.Namyślak 2, M.Chrzanowski
II LO: M.Czapla 6, M.Żuk 5, P.Pałka 4, M.Bielański 19, Ł.Śniadecki 10
 
ZS Mechanicznych - ZS Elektrycznych   63:25  (15:7, 15:4, 9:4, 24:10)
ZSMech: S.Lochert 4, M.Świtalski 12, K.Jelski 33, P.Sokolnicki 4, J.Kałuski 4 oraz P.Migdal 4, M.Jasiński 2
ZSElek: K.Włoś 1, M.Popiel 6, D.Maciołek 10, J.Dymiński 4, M.Trzeciak 2 oraz T.Martynow 2
 
I LO - ZS Mechanicznych   55:50  (4:7, 13:7, 11:11, 27:25)
I LO: A.Wojciechowski 5, W.Chomicz 1, K.Lipiec 31, K.Podolecki 7, M.Chrzanowski 4 oraz J.Łuczka 2, M.Namyślak 4, F.Olejniczak 1
ZSMech: S.Lochert 3, M.Świtalski 2, K.Jelski 33, M.Jasiński, J.Kałuski 4 oraz M.Szymański 2, P.Migdal 2, P.Sokolnicki 4
 
II LO - ZS Elektrycznych   36:23  (10:6, 16:6, 0:7, 10:4)
II LO: M.Czapla 8, M.Żuk, P.Pałka 10, M.Bielański 14, Ł.Śniadecki 4 oraz B.Jaruć, P.Lipiec, M.Olechnowicz, D.Sienkiewicz
ZSElek: T.Martynow, K.Włoś 4, J.Dymiński 4, M.Trzeciak 8 , K.Helak 2 oraz P.nowak 2, W.Rudaniecki 3,
 
I LO - ZS Elektrycznych   49:45  (16:6, 7:9, 13:12, 6:15, 7:3)
I LO: A.Wojciechowski 10, K.Lipiec 7, K.Podolecki 9, M.Chrzanowski 5, B.Gejgał 6 oraz M.Milewski 8, W.Chomicz, M.Namyślak 2, F.Olejniczak 2
ZSElek: T.Martynow 2, K.Włoś 1, K.Helak 8, J.Dymiński 19, M.Trzeciak oraz Nijaki 2, M.Popiel 13
 
ZS Mechanicznych - II LO   33:57  (6:16,7:18, 13:14, 7:9)
ZSMech: S.Lochert 7, K.Jelski 18, M.Jasiński 2, P.Sokolnicki, J.Kałuski 2 oraz P.Migdal 4
II LO: M.Czapla 5, M.Żuk 14, P.Pałka 21, M.Bielański 15, Ł.Śniadecki 2
 
Finały:
 
ZS Budowlanych - II LO   60:50  (15:11, 12:14, 15:17, 18:8)
ZSBud: K.Koperski 9, K.Pioch 18, M.Jachimowski 17, D.Chort 10, M.Wałdoch 3 oraz A.Nawrot 3
II LO: M.Czapla 10, M.Żuk, P.Pałka 11, M.Bielański 19, Ł.Śniadecki 8 oraz B.Juruć, D.Sienkiewicz 2
 
I LO - ZSTiO   65:62  (15:14, 14:16, 22:14, 14:18)
I LO: A.Wojciechowski 19, K.Lipiec 17, K.Podolecki 5, A.Grzelak 18, B.Gejgał 6 oraz M.Milewsk, M.Namyślak, M.Chrzanowski
ZSTiO: P.Komor 20, M.Bałdyga, M.Kaczanowski 32, M.Hadryś 10, B.Nowak oraz K.Kraus, K.Nowicki
 
o III miejsce
II LO - ZSTiO   53:61  (12:5, 9:16, 17:16, 15:24)
II LO: B.Juruć 2, M.Żuk 7, P.Pałka 11, M.Bielański 22, Ł.Śniadecki 9 oraz P.Lipiec, D.Sienkiewicz 2, S.Smagło
ZSTiO: P.Komor 22, M.Bałdyga, M.Kaczanowski 26, M.Hadryś 8, P.Wszołek 2 oraz K.Kraus, B.Nowak, S.Bartoszewski, K.Nowicki 1, M.Nawrocki 2
 
o I miejsce
I LO - ZS Budowlanych   37:68  (7:21, 7:17, 13:12, 10:18)
I LO: A.Wojciechowski 6, K.Lipiec 7, K.Podolecki, A.Grzelak 9, B.Gejgał 8 oraz M.Milewski 5, W.Chomicz, J.Łuczka, M.Namyślak 2
ZSB: K.Koperski 14, K.Pioch 2, M.Jachimowski 23, D.Chort 10, M.Wałdoch 11 oraz A.Nawrot 8, K.Ciemny, A.Sztamm, M.Matulewicz
 
 
 
 
 
Udział biorą:                                           
 
 Grupa A  (mecze w hali ZSTiO)   Grupa B  (mecze w hali I LO)
       
1.
ZS Budowlanych
1.
I LO
2.
ZSTiO
2.
ZS Mechanicznych
3.
IV LO
3.
ZS Elektrycznych
4.
ZS Gastronomicznych
4.
II LO
 
 
Terminy:
 
            Grupa A                                                                               Grupa B
 
20.01.2015r. (wtorek)                                                       15.01.2015r. (czwartek)
godz. 13:00  1-4     ZS Bud – ZS Gast                                     godz. 14:45  1-4    I LO – II LO
godz. 14:00  2-3     ZSTiO – IV LO                                        godz. 16:00  2-3     ZS Mech – ZS Elek
 
27.01.2015r. (wtorek)                                                     22.01.2015r. (czwartek)
godz. 13:00  1-2     ZSTiO – ZS Bud                                      godz. 14:45  1-2      I LO – ZS Mech
godz. 14:00  4-3     ZS Gast – IV LO                                      godz. 16:00  4-3     II LO – ZS Elek
 
3.02.2015r. (wtorek)                                                      29.01.2015r. (czwartek)
godz. 13:00  3-1    IV LO – ZS Bud                                       godz. 14:45  3-1      ZS Elek – I LO
godz. 14:00  2-4    ZSTiO – ZS Gast                                      godz. 16:00  2-4      ZS Mech – II LO
 
 
Do turnieju finałowego awansują dwa pierwsze zespoły z grup A i B.
Pozostałe zespoły zostaną sklasyfikowane wg zajętego miejsca w grupie.
 
 
FINAŁY   (hala sportowa I LO ul. Puszkina 31)
 
5.02.2015r. (czwartek)
godz. 14:45   I miejsce z grupy A – II miejsce z grupy B
godz. 16:00    I miejsce z grupy B – II miejsce z grupy A
 
12.02.2015r. (czwartek)
godz. 14:00 mecz o miejsca III – IV
godz. 15:30 mecz o miejsca I – II
godz. 16:30 zakończenie rozgrywek
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GSM w koszykówce chłopców