Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm piłce ręcznej dziewcząt
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM piłce ręcznej dziewcząt

 

I miejsce

 
I LO: Karolina Jermak, Paulina Korżenko, Laura Stachowska, Magdalena Śliwińska, Wiktoria Krugłowska, Emilia Szyszko, Olga Bagińska, Marta Hendler, Oliwia Derejsabicz, Wioleta Łukasik, Justyna Bartoszek
 
Opiekun: Monika Duchnowska
 
 
 
 
Wyniki GSM:
 
1.  I LO
2.  ZSTiO
3.  II LO
4.  IV LO
5.  ZS Ekonomicznych
6.  ZS Gastronomicznych
 
 
 
Król strzelców:
 
1.  Anna Rudkiewicz  (ZSTiO)  -  41 goli
2.  Justyna Janusz (IV LO)  -  13
3.  Wiktoria Krugłowska (I LO)  -  12
 
 
 
 
Wyniki meczów:
 
I LO - ZS Gastronomicznych   12:3  (6:1)
I LO: M.Śliwińska 4, W.Krugłowska 3, E.Szyszko 4, O.Derejsabicz
ZS Gastr.: A.Szambelan 1, K.Martynow 1, A.Czwarno 1
 
ZSTiO - ZS Ekonomicznych   17:5  (7:1)
ZSTiO: D.Bandosz 2, A.Kołdras 2, A.Rudkiewicz 10, A.Ambrożkiewicz 1, P.Parszczyńska 2
ZS Ekon.:K.Urbańska 1, D.Bednarczyk 4
 
II LO - IV LO   5:4  (2:1)
II LO: E.Golec 3, B.Włoch 2
IV LO: A.Pawłowska 1, I.Błońska 1, J.Janusz 2
 
ZS Gastronomicznych - IV LO   4:6  (2:2)
ZS Gastr.: I.Wolska 2, A.Szambelan 2
IV LO: A.Jakuszewska 1, A.Pawłowska 1, J.Janusz 3, D.Czajkowska 1
 
ZS Ekonomicznych - II LO  5:16  (3:9)
ZS Ekon.: K.Urbańska 2, K.Jackiewicz 1, D.Bednarczyk 2
II LO: A.Blicharz 1, M.Dyło 1, E.Golec 4, A.Janiszewska 6, B.Włoch 1, D.Kurek 1, A.Śliwiak 2
 
I LO - ZSTiO    7:3  (3:3)
I LO: M.Śliwińska 2, E.Szyszko 1, O.Derejsabicz 2, W.Łukasik 2
ZSTiO: A.Rudkiewicz 2, J.Lewicka 1
 
ZSTiO- ZS Gastronomicznych   17:2  (5:2)
ZSTiO: D.Bandosz 3, M.Warzocha 4, A.Rudkiewicz 9, P.Sanocka 1
ZS Gastr.: A.Szambelan 1, A.Podgórna 1
 
II LO - I LO   5:15   (2:7)
II LO: E.Golec 3, A.Śliwiak 2
I LO: K.Jermak 1, M.Śliwińska 3, W.Krugłowska 5, E.Szyszko 1, O.Bagińska 1, M.Hendler 2, O.Derejsabicz 2
 
IV LO - ZS Ekonomicznych -  10:6  (5:3)
IV LO: A.Jakuszewska 1, A.Rydzanicz 1, A.Pawłowska 1, I.Błońska 1, J.Janusz 6
ZS Ekon.: K.Urbańska 1, K.Jackiewicz 1, D.Bednarczyk 4
 
ZS Gastronomicznych - ZS Ekonomicznych   0:10  (walkower)
 
I LO - IV LO   11:1  (7:1)
I LO: M.Śliwińska 2, W.Krugłowska 4, E.Szyszko 3, O.Bagińska 2
IV LO: J.Janusz 1
 
ZSTiO - II LO   10:8  (5:4)
ZSTiO: A.Rudkiewicz 6, A.Ambrożkiewicz 1, P.Sanocka 2, W.Szuba 1
II LO: E.Golec 3, D.Kurek 1, A.Śliwiak 4
 
II LO - ZS Gastronomicznych  10:0  (walkower)
 
IV LO - ZSTiO  3:22  (2:11)
IV LO: A.Jakuszewska 1, A.Pawłowska 1, J.Janusz 1
ZSTiO: A.Rudkiewicz 14, J.Lewicka 2, W.Szuba 6
 
I LO - ZS Ekonomicznych   10:0  (walkower)
 
 
 
 
 
W zawodach biorą udział:

1.     I LO
2.     ZSTiO
3.     II LO
4.     IV LO
5.     ZS Ekon.
6.     ZS Gast.

Terminy
System gier „każdy z każdym” wg tabeli Bergera

04.11.2014r. (wt.)
godz. 14.40                   1-6
godz. 15.30                   2-5
godz. 16.20                   3-4

18.11.2014r. (wt.)
godz. 14.40                   6-4
godz. 15.30                   5-3
godz. 16.20                   1-2
 
25.11.2014r. (wt.)
godz. 14.40                   2-6
godz. 15.30                   3-1
godz. 16.20                   4-5

02.12.2014r. (wt.)
godz. 14.40                   6-5
godz. 15.30                   1-4
godz. 16.20                   2-3
 
9.12.2014r. (wt.)
godz. 14.40                   3-6
godz. 15.30                   4-2
godz. 16.20                   5-1


Regulamin gry:
-drużyna składa się z 14 zawodniczek,
-czas gry 2 x 15 min. przerwa 5 min.
-drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu,
Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami gry ZPRwP.
Nagrody: miejsca I-III puchary i medale,miejsca I-IV dyplomy.