Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w piłce nożnej chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w piłce nożnej chłopców

 
VII miejsce 
 
I LO: Kacper Lipiec, Michał Klepczuk, Andrzej Drzazga, Wojciech Urbanik, Kacper Kochanowski, Michał Kosim, Mateusz Chołuj, Bartosz Grala, Bartosz Lodziński, Damian Pazoła, Piotr Derenowski
 
opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
Wyniki GSM:
 
1.  ZSTiO
2.  ZS Budowlanych
3.  ZS Mechanicznych
4.  II LO
5.  ZS Elektrycznych i III LO
7.  I LO i ZS Ekonomicznych
9.  IV LO, VIII LO i ZS Gastronomicznych
 
 
Najlepsi strzelcy:
 
1.  Jan Hrysiukowicz (II LO)  -  18
2.  Marcin Świtalski (ZS Mech.)  -  16
3.  Mariusz Ostrowski (ZS Bud.)  -  12
4.  Kamil Onichimowski (II LO)  -  10
5.  Mateusz Ogrodowski (ZSTiO)  -  9
6.  Kamil Grzeca (ZSTiO)  -  8
7.  Jakub Kałuski (ZS Mech.)  -  8
8.  Emanuel Postawa (II LO)  -  7
9.  Cierniak (ZS Elektr.)  -  7
10. Andrzej Drzazga (I LO)  -  7
 
 
 

Terminarz i wyniki: 

Poniedziałek 06.10.2014 r.
Godz. 1400   VIII LO – II LO       0:19
Godz. 1445   III LO – ZS Ekon.    5:2
Godz. 1530   ZS Mech. – I LO      6:2
Godz. 1615   ZS Gastr. – IV LO    2:7
 
Wtorek 07.10.2014 r.
Godz. 1445   ZS Elektr. - ZSTiO    3:8
Godz. 1530   II LO – III LO     8:1
Godz. 1615   ZS Bud. – VIII LO    11:0
 
Czwartek  09.10.2014 r.
Godz. 1445   I LO - ZSTiO   2:7
Godz. 1530   IV LO – ZS Elektr.   2:6
Godz. 1615   ZS Mech. – ZS Gastr.   17:1
 
Poniedziałek 13.10.2014 r.
Godz. 1400   III LO – ZS Bud.   3:6
Godz. 1445   ZS Ekon. – II LO   3:6
Godz. 1530   ZS Gastr. – I LO  przełożony na 16.10.
Godz. 1615   ZS Elektr. – ZS Mech.   2:4
 
Czwartek 16.10.2014 r.
Godz. 1400   ZS Gastr. – I LO   3:6
Godz. 1445   ZSTiO – IV LO   7:2
Godz. 1530   ZS Bud. – ZS Ekon.   7:7
Godz. 1615   VIII LO – III LO   1:6
 
Poniedziałek 20.10.2014 r.
Godz. 1400   I LO – IV LO    6:3
Godz. 1445   ZS Mech. - ZSTiO    4:3
Godz. 1530   ZS Gastr. – ZS Elektr    1:16
  
Wtorek 21.10.2014 r.
Godz. 1445   ZS Ekon. – VIII LO    2:13
Godz. 1530   II LO – ZS Bud.    3:3
Godz. 1615   ZS Elektr. – I LO    2:1
 
Czwartek 23.10.2014 r.
Godz. 1445   ZSTiO – ZS Gastr.    3:0  (walkower)
Godz. 1530   IV LO – ZS Mech.    1:11
 
Wtorek 28.10.2014 r.
Godz. 1445   półfinał 1A-2B    ZS Mech. - ZS Bud.   2:4
Godz. 1530   półfinał 1B-2A    ZSTiO - II LO    8:3
 
Czwartek 30.10.2014 r.
Godz. 1445   mecz o III miejsce    ZS Mech. - II LO    10:6
Godz. 1530   mecz o I miejsce     ZS Bud. - ZSTiO     0:3
Godz. 1615   zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród i medali
 
 

 

Wyniki eliminacji:

 
Grupa A 
  1. ZS Mechanicznych  -  15
  2. ZSTiO  -  12
  3. ZS Elektrycznych  -  9
  4. I LO  6
  5. IV LO  -  3
  6. ZS Gastronomicznych  -  0
Grupa B
  1. II LO  -  10
  2. ZS Budowlanych  -  8
  3. III LO  -  6
  4. ZS Ekonomicznych  -  4
  5. VIII LO  -  0
 
 
  

Regulamin gry:

-mecz nie może być rozgrywany bez opiekuna zespoły (nauczyciela szkoły)

                        -czas gry: 2 x 20 min. + 2 min przerwy

                        -wymiary boiska:  56m x 30m

                        -wymiary bramki:  7.32m x 2.44m

                        -skład drużyny: 12 zawodników (6 zawodników + bramkarz)

                        - piłka nr. 5

                        -gra na czas (wykluczenie zawodnika z gry na 1 min)

-niesportowe zachowanie (wykluczenie zawodnika z gry na 1 min,2 min, 5 min, do końca spotkania lub do końca rozgrywek)

                        - obuwie: korkotrampki, trampki

Uproszczone przepisy gry: gra bez spalonego, bramkarz łapie piłkę w polu bramkowym i zagrywa piłkę nogą lub ręką w obrębie własnej połowy, zmiany „hokejowe” (tylko gdy drużyna robiąca zmianę jest w posiadaniu piłki)

      Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN.

            Terminy gier finałowych zostaną podane po zakończeniu rozgrywek w grupach.

Punktacja:

            Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za przegraną 0 punktów

O kolejności zespołów decydują kolejno:

            -większa liczba zdobytych punktów

            -jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

                        *większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy

   zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /-e)

                        *korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami

                      w spotkaniach tych drużyn,

                        *lepsza różnica bramek w całym turnieju

                        *większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju

            -Jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi zespołami,

            -w rundzie finałowej (półfinały i finały) w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry o kolejności decydują rzuty karne.