Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

 
Wyniki rozgrywek:
 
1.   kl. III b
2.   kl. II cd
3.   kl. III ac
4.   kl. II be
5.   kl. II b
 
 
 
Najlepsi strzelcy:
 
1.   Wojciech Urbanik  (III b)  -  8 bramek
2.   Mateusz Worotnicki  (II cd)  -  5
3.   Maciej Limanówka  (III ac)  -  5
 
 

 
 
Wyniki spotkań:
 
III b - II af   12:1  (4:0)
Bramki: M.Rawski 4, M.Klepczuk 2, W.Urbanik 5, B.Łowicki 1 * F.Sypnicki 1
II be - II cd   6:2  (2:2)
Bramki: K.Podolecki 1, K.Kochanowski 2, M.Kosim 2, A.Kożuchowska 1 * M.Worotnicki 1, A.Halla 1
II b - III ac   3:3  (1:1)
Bramki: P.Kowalski 1, B.Łabuda 1, J.Łuczka 1 * M.Limanówka 2, M.Chrzanowski 1
I b - I e   2:1  (2:0)
Bramki: M.Milewski 2 * B.Pruchnik 1
II eb - III ac   2:3  (1:2)
Bramki: K.Kochanowski 1, M.Kosim 1 * M.Chrzanowski 1, M.Limanówka 2
II b - II cd   3:4  (0:1)
Bramki: P.Kowalski 1, B.Łabuda 1, J.Łuczka 1 *  A.Halla 1, A.Kuś 2, M.Worotnicki 1
I c - I b   4:3  (2:1)
Bramki: P.Grzonka 1, R.Głogowski 1, Ł.Mioduszewski 1 * O.Miranowicz 1, D.Pazoła 1
III b - I e   3:0
 
I b - II af   3:0
 
I c - III b   2:5
Bramki: K.Sochacki 2 * B.Mazur 1, M.Klepczuk 3, P.Aleksandrowicz 1
III b - I b   3:0
 
II be - II b   2:2  (1:1)
Bramki: M.Szarek 2 * P.Grajewski 1, P.Kowalski 1
3 ac - 2 cd   0:3  (0:2)
Bramki: M.Worotnicki 3
 
Wyniki eliminacji:
 
Gr. A
1.  III b  -  3 pkt
2.  I c  -  0 pkt
Gr. B
1.  II cd  -  6 pkt
2.  III ac  -  4 pkt
3.  II be  -  4 pkt
4.  II b  -  2 pkt
 
półfinały
III b - III ac   7:3
Bramki: W.Urbanik 5, M.Chołuj 1, M.Klepczuk 1 * M.limanówka 1, T.Krawczyk 1, M.Namyślak 1
I c - II cd    0:3
 
mecz o I miejsce
III b - II cd   5:0
Bramki: W.Urbanik 3, M.Klepczuk 2

 
 
 
Zasady gry i drużyny
 
Runda eliminacyjna rozegrana zostanie w 2 grupach systemem każdy z każdym. Dwie drużyny z grupy awansują do pucharowej fazy rozgrywek (półfinał i finał). Drużyny z III miejsca zmierzą się o V miejsce w rozgrywkach, a zespoły które zajmą IV miejsca - o VII.
 
Drużyny:
gr.A - III b, II af, I b, I e, Ic
gr.B - II be, II b, II cd, III ac
 
Zestaw par w II rundzie:
1.  I miejsce gr. A - II miejsce gr. B
2.  II miejsce gr. A - I miejsce gr. B
3.  IV miejsca - mecz o VII miejsce
4.  III miejsca - mecz o V miejsce
3.  przegrani 1 i 2  - o III miejsce
4.  zwycięzcy 1 i 2 - finał

 Gramy 2 x 12 min, przerwa 1 min, zespoły 7 osobowe (6+1)
 
O miejscu w grupie decyduje kolejno:
•  większa liczba zdobytych punktów (zwycięstwo - 3, remis - 1)
•  wynik bezpośredniego spotkania
•  lepsza różnica bramek zdobytych i straconych w meczach między zainteresowanymi zespołami
•  lepsza różnica bramek zdobytych i straconych we wsystkich meczach
•  więcej strzelonych bramek
 
W fazie pucharowej - przy remisie rzuty karne (bez dogrywki)
 
Drużyna, która nie stawi się w regulaminowym składzie na mecz zostaje wykreślona z rozgrywek. Mecze rozegrane z tym zespołem zostają anulowane.
Do rozpoczęcia spotkania musi być min. 6 zawodników z każdej drużyny.