Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wiśniowy puchar lata

Wiśniowy puchar lata
 
 

Grand Prix I LO w siatkówce plażowej

o "Wiśniowy puchar lata"

Wakacje 2015

 
 
 
 
 
Załączniki:

Szkolne Igrzyska Sportowe

Szkolne Igrzyska Sportowe
 
 
I miejsce  -  klasa II b
II miejsce  -  klasa III b
III miejsce  -  klasa I d

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2014/2015

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2014/2015
 
 
 

dziewczęta  -  I miejsce

 

chłopcy  -  III miejsce

 
 
 

XXII Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego

XXII Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego
Wyniki:
 
1.  Łukasz Hryciuk  (GB NETTO Dębno)
2.  Tomasz Pawłowski  (AZS UMCS Lublin)
3.  Tomasz Chawawko  (TC TEAM Dębno)
 
1.  Barbara Pochranowicz  (GB NETTO Dębno)
2.  Anna Lasecka  (Gorzów Wlkp.)
3.  Aneta Husiatyńska  (AGROHAUS.PL Marwice)
 
Załączniki:

Festyn "Nad Kłodawką". Mistrzostwa I LO w lekkiej atletyce

 
Mistrzowie I LO:
 
bieg na 100 m: Magdalena Sowińska i Michał Klepczuk
skok w dal: Joanna Zabagło i Borys Łabuda
pchnięcie kulą: Małgorzata Wiśniewska i Borys Łabuda

GSM w lekkiej atletyce

GSM w lekkiej atletyce
 
Najlepsze wyniki uzyskali: Agnieszka Chmielewska – I miejsce w biegu na 100 m, II na 200 m; Weronika Relich – I na 400 m; Patrycja Wachowiak  II na 800 m; Małgorzata Wiśniewska – III w pchnięciu kulą; sztafeta 4x 100 m – A. Chmielewska, K. Sulikowska, K. Skrzypacz, L. Dubaj – III miejsce; Aleksander Hauba – I w biegu na 800 m; Oskar Miranowicz – II w rzucie oszczepem; sztafeta 4x100 m – M. Klepczuk, P. Aleksandrowicz, B. Lodziński, J. Gajewski – II miejsce.
 
Wszystkim reprezentantom szkoły dziękujemy i gratulujemy.

MKS PUSZKIN zaprasza

MKS PUSZKIN zaprasza
 
Festyn sportowo-rekreacyjny "Nad Kłodawką"
i
XXII Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego
 
Sobota, 30 maja 2015 r., godz. 1000
boiska I LO przy ul. Puszkina 31
 
Załączniki:

Lubuska Olimpiada Młodzieży

Lubuska Olimpiada Młodzieży
 
 
piłka ręczna dziewcząt  -  III miejsce
 
koszykówka dziewcząt  -  II miejsce
 
unihokej dziewcząt  -  III miejsce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
Wyniki:
  
1.   II b
2.   II eb
3.   III b
 

Mistrzostwa szkoły w koszykówce

Mistrzostwa szkoły w koszykówce
 
Wyniki:
 
1.   III ef
2.   II b
3.   II eb

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
 
 
Wyniki:
 
1.   kl.  III b
2.   kl.  I ad
3.   kl.  I c

GSM i liga międzyszkolna w strzelectwie sportowym

GSM i liga międzyszkolna w strzelectwie sportowym
 
GSM:
 

dziewczęta - III miejsce

 

chłopcy - III miejsce

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

V miejsce

 
ZS Mechanicznych – I LO   4:1  (1:1)
I LO – III LO   4:0  (2:0)
ZS Budowlanych – I LO   1:2  (1:0)

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
I LO - ZSTiO   1:2  (0:1)
I LO - ZS Ekonomicznych   7:1  (5:1)
II LO - I LO   0:5  (0:2)
III LO - I LO   1:3  (0:3)

Ferie na sportowo

Ferie na sportowo
 
 
• 8.30-10.00 -  piłka ręczna dziewcząt/unihokej dziewcząt
• 10.00-11.30 - koszykówka dziewcząt
• 11.30-13.00 - koszykówka chłopców (wt-pt)
• 13.00 - piłka ręczna chłopców (wtorek i czwartek)
  unihokej chłopców (środa i piątek)
 

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
I LO - ZS Gastronomicznych   110:21
I LO - ZS Ekonomicznych   73:9
ZSTiO - I LO   32:52
półfinał   I LO - II LO   52:32
finał   I LO - I SLO   60:56
 

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 

II miejsce

 
I LO - ZS Elektrycznych   19:7
I LO - ZS Budowlanych   24:10
ZS Ekonomicznych - I LO   11:21
półfinał:  I LO - ZS Mechanicznych  23:17
finał:  I LO - ZSTiO   14:25

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
mecze I LO:
 
I LO - IV LO    1:2
I O - ZS Ekonomicznych   1:2
I LO - II LO    1:2
III LO - I LO    0:2
I LO - ZSTiO   0:2
I LO - ZS Gastronomicznych   0:2

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 

II miejsce

 
I LO - II LO     47:44
I LO - ZS Mechanicznych   55:50
I LO - ZS Elektrycznych   49:45
I LO - ZSTiO   65:62
I LO - ZS Budowlanych  37:68
 

XVII Mistrzostwa Gorzowa im. H.Hajdasza w halowej piłce nożnej

XVII Mistrzostwa Gorzowa im. H.Hajdasza w halowej piłce nożnej
 

VI miejsce

w LIDZE AMATORSKIEJ XVII Mistrzostw Gorzowa
  
Kacper Lipiec, Andrzej Drzazga, Mateusz Chołuj, Bartosz Grala, Michał Klepczuk, Kacper Kochanowski, Bartosz Lodziński, Damian Pazoła, Maciej Rawski, Wojciech Urbanik oraz gościnnie Paweł Kot, Karol Kupczyk, Dorian Majchrzak, Dawid Pych i Maciej Zajączkowski

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców

IV miejsce

 
ZS Budowlanych - I LO   2:0
I LO - ZS Ekonomicznych   2:1
ZS Mechanicznych - I LO   0:2
IV LO - I LO     0:2
I LO - ZS Gastronomicznych   2:0
I LO - II LO   0:3
I LO - ZS Elektrycznych 0:3

Turniej Niepodległościowy o puchar Wojewody Lubuskiego w siatkówce

Turniej Niepodległościowy o puchar Wojewody Lubuskiego w siatkówce

 

III miejsce

 
Michał Klepczuk, Maksymilian Kliczkowski, Michał Kosim, Bartłomiej Krupiński, Borys Łabuda, Jan Łuczka, Emilian Ossowski, Maciej Słupiński, Bartosz Szram.
 

GSM piłce ręcznej dziewcząt

GSM piłce ręcznej dziewcząt

 

I miejsce

 
I LO - ZS Gastronomicznych   12:3  (6:1)
I LO - ZSTiO     7:3   (3:3)
II LO - I LO   5:15   (2:7)
I LO - IV LO   11:1   (7:1)
ZS Ekonomicznych - I LO   0:10  (walkower)

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 
 
Bartosz Gejgał, Hubert Strychalski, Michał Klepczuk
 

IV miejsce

 

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 
 
Elżbieta Rogowska, Joanna Leśnicka, Alicja Srokowska
 

II miejsce

EBIS Basket Liga

EBIS Basket Liga
 

VIII miejsce

 
Mateusz Chrzanowski, Bartosz Gejgał, Andrzej Grzelak, Kacper Lipiec, Mateusz Milewski, Michał Namyślak, Filip Olejniczak, Kacper Podolecki, Paweł Wiśniewski, Amadeusz Wojciechowski
 
 

GSM w "5" piłkarskich dziewcząt

GSM w "5" piłkarskich dziewcząt
 
Emilia Szyszko, Aleksandra Kożuchowska, Karolina Jermak, Elżbieta Zabagło, Wiktoria Krugłowska, Weronika Relich, Laura Stachowska, Marta Hendler, Magdalena Śliwińska
 

II miejsce

 
 

GSM w szachach

GSM w szachach

 

III miejsce

 
Jakub Koitka
Krzysztof Kaczmarek
Mateusz Urbański
Laura Yalcin

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 
Mecze reprezentantów PUSZKINA:
 
Poniedziałek, 6 X, godz. 15.30    ZS Mechanicznych - I LO
Czwartek, 9 X, godz. 14.45    I LO - ZSTiO
czwartek, 16 X, godz. 14.00    ZS Gastronomicznych - I LO
poniedziałek, 20 X, godz. 14.00    I LO - IV LO
wtorek, 21 X, godz. 16.15    ZS Elektrycznych - I LO

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
Nikodem Drążewski, Piotr Aleksandrowicz, Michał Gerlach, Mateusz Chrzanowski, Bartosz Talarczyk, Jakub Gajewski, Adam Kuś, Aleksander Hauba, Bogdan Aleksandrowicz, Michał Klepczuk i Konrad Piórkowski
 

V miejsce

 

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
Agnieszka Chmielewska, Laura Maciejkiewicz, Laura Yalcin, Magdalena Sowińska, Olga Bagińska, Martyna Zlewska, Natalia Kopczyńska, Natalia Parysek, Maja Margielewicz, Marta Tokarczyk
 

IV miejsce

 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 
Michał Klepczuk, Aleksander Hauba, Piotr Aleksandrowicz,
Adam Kuś, Nikodem Drążewski.
 

W punktacji zespołowej - IV miejsce

 

 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 
Marta Tokarczyk, Agnieszka Chmielewska, Magdalena Sowińska,
Olga Bagińska, Martyna Zalewska.
 

W punktacji zespołowej - III miejsce.

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
 
 

III b mistrzem I LO

na rok szkolny 2014/15
 
 
 

Lubuski Festiwal Siatkówki

Lubuski Festiwal Siatkówki
Festiwal Siatkówki to impreza sportowo-rekreacyjna, którą dedykujemy dzieciom i młodzieży z lubuskich miast i gmin, chcąc dostarczyć wszystkim niezapomnianych emocji i przeżyć związanych z grą w siatkówkę. Celem wydarzenia jest aktywne promowanie tej dyscypliny oraz zdrowego stylu życia poprzez nawiązanie do odbywających się w tym czasie Mistrzostw Świata w Siatkówce w naszym kraju.

Szkolne Igrzyska Sportowe

Szkolne Igrzyska Sportowe
Szkolne Igrzyska Sportowe są całorocznym współzawodnictwem klas w dyscyplinach sportowych i rekreacyjnych.
Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...