Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    pozalekcyjne zajęcia sportowe (obszar nr 5)
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Pozalekcyjne zajęcia sportowe (obszar nr 5)

 
Zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego po godzinach lekcyjnych.

I Liceum Ogólnokształcące słynie z bogatej oferty sportowych zajęć pozalekcyjnych. Nauczyciele wychowania fizycznego proponują uczniom udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w różnych dyscyplinach sportu. W bieżącym roku szkolnym odbywają się cykliczne zajęcia koszykówki dziewcząt (poniedziałki), siatkówki dziewcząt (wtorki), piłki nożnej i futsalu (wtorki), siatkówki chłopców (środy), koszykówki chłopców (czwartki i soboty), piłki ręcznej i unihokeja dziewcząt (piątki). W zajęciach udział biorą uczniowie zdolni, którzy rozwijają swoje umiejętności i przygotowują się do reprezentowania szkoły w zawodach sportowych, ale również inni zainteresowani aktywnym spędzeniem czasu przy zabawie i uprawianiu lubianych dyscyplin sportu.
Zajęcia prowadzą nauczyciele wychowanie fizycznego szkoły: Monika Duchnowska (piłka ręczna, nożna i unihokej dziewcząt), Radosław Duchnowski (koszykówka dziewcząt), Marian Gołąb (siatkówka dziewcząt) i Paweł Wiśniewski (koszykówka, siatkówka i piłka nożna chłopców).
 
Efektem pracy na zajęciach są sukcesy sportowe uczniów I LO w zawodach sportowych. Wyniki w roku szkolnym 2013/14 (do końca marca):

Gorzowska Spartakiada Młodzieży - DZIEWCZĘTA
-    Piłka ręczna  –  I miejsce
-    Siatkówka  –  III miejsce
-    Koszykówka –  I miejsce
-    5 piłkarskie  –  II miejsce
-    Tenis stołowy  –  III miejsce
-    Indywidualne biegi przełajowe  –  II miejsce
-    Sztafetowe biegi przełajowe  –  II miejsce

Gorzowska Spartakiada Młodzieży - CHŁOPCY
-    Piłka ręczna – II miejsce
-    Siatkówka – V miejsce
-    Koszykówka – II miejsce
-    Szachy drużynowe – I miejsce
-    7 piłkarskie – V miejsce
-    Tenis stołowy – V miejsce
-    Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce
-    Sztafetowe biegi przełajowe – VI miejsce
 
Lubuska Olimpiada Młodzieży
-    Szachy drużynowe – I miejsce
-    Piłka ręczna dziewcząt – II miejsce w półfinale, awans do finałów LOM
-    Koszykówka dziewcząt – II miejsce w półfinale, awans do finałów LOM
 
Ligi amatorskie
-    Koszykówka chłopców – VI miejsce w EBIS Basket Lidze
-    Piłka nożna – V miejsce w XVI Mistrzostwach Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu
 
Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej
-    II miejsce – zespół I LO (1)
-    V miejsce – zespół I LO (2)
 
Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych na ergometrze wioślarskim
-    II miejsce sztafety I LO
 
 
 
 
 
Wyniki i szczegóły rozgrywek w dziale Sport szkolny
 
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GSM w biegach przełajowych
GSM w koszykówce chłopców
GSM w piłce nożnej
GSM w piłce ręcznej chłopców
GSM w piłce ręcznej dziewcząt
GSM w siatkówce
GSM w siatkówce dziewcząt
Halowa piłka nożna
Liga amatorska koszykarzy