Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

WIŚNIOWY PUCHAR LATA

WIŚNIOWY PUCHAR LATA

Grand Prix I LO w siatkówce plażowej

WAKACJE 2014 

 
 
Klasyfikacja Generalna:
 
Grand Prix I LO:
 
1.  Radosław Zadka 1.  Daniel Chochowski
2.  Daniel Chochowski 2.  Angelika Marciniak
3.  Angelika Marciniak 3.  Kamil Pustelnik
 
Załączniki:

I LO - SZKOŁĄ W RUCHU

I LO - SZKOŁĄ W RUCHU

 

I LO otrzymało tytuł "Szkoły w ruchu"

 
w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej
Ćwiczyć każdy może
organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu.
 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2013/2014

Gorzowska Spartakiada Młodzieży 2013/2014
 
 

Dziewczęta - I miejsce

 

Chłopcy - III miejsce

 
 

XXI Bieg Żakowski, festyn lekkoatletyczny "Nad Kłodawką"

XXI Bieg Żakowski, festyn lekkoatletyczny "Nad Kłodawką"
Wyniki:
  1. Łukasz Hryciuk Grupa Biegowa NETTO Dębno
  2. Mateusz Gącik AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
  3. Dariusz Hanczarek Gorzów Wlkp.
  1. Anna Lasecka
  2. Magdalena Błażków  Gorzów Wlkp.
  3. Aneta Husiatyńska
 
Załączniki:

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół w szachach

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół w szachach
 
 

II miejsce

 
Klaudia Wiśniowska, Kamil Dragun,
Jakub Koitka, Krzysztof Kaczmarek
 
 

MKS "PUSZKIN" ZAPRASZA

MKS "PUSZKIN" ZAPRASZA
Festyn rekreacyjno-sportowy
„Nad Kłodawką”
 
XXI Bieg Żakowski
im. Jerzego Cwojdzińskiego
 
Sobota, 7 czerwca 2014 r., od godz. 10.00
na boiskach sportowych I LO przy ul. Puszkina 31.
 
Załączniki:

GSM w lekkiej atletyce

GSM w lekkiej atletyce
Dziewczęta - III miejsce
Chłopcy - II miejsce
 
Medale zdobyli:
Weronika Relich - II w biegu na 400 m.
Joanna Drabik - III m w rzucie oszczepem
Kamila Sulikowska - II w biegu na 100 m.
Patrycja Czarnodolska - III w biegu na 800 m.
Małgorzata Wiśniewska - II w pchnięciu kulą
Hanna Sługocka - II w biegu na 200 m.
sztafeta 4x100m. (Sługocka, Suchomska, Sulikowska, Relich) - II miejsce
sztafeta 4x100 m (Szymaś, Martin, Gładysz, Klepczuk) - I miejsce
Maciej Gładysz - II w biegu na 110 m. ppł.
Bartosz Gejgał - III w skoku wzwyż
Łukasz Mazur - III w pchnięciu kulą
Michał Klepczuk - III w biegu na 200 m.
Albert Liberski - II  biegu na 800 m.

Mistrzostwa Gorzowa szkół w bowlingu

Mistrzostwa Gorzowa szkół w bowlingu
 
 

II miejsce

 
Ela Zabagło, Jakub Berezowski, Paweł Statkiewicz, Wojciech Urbanik

Lubuska Olimpiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Lubuska Olimpiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt
 

II miejscce

 
Weronika Relich, Martyna Gozdowska, Hanna Sługocka, Zuzanna Iwaszuk, Emilia Szyszko, Alicja Witkowska, Patrycja Perużyńska, Natalia Skubiszyńska, Joanna Perkowska, Agata Kustrzyńska, Justyna Tomczyszyn
 

Lubuska Olimpiada MŁodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Lubuska Olimpiada MŁodzieży w piłce ręcznej dziewcząt
 

III miejsce

 
Olga Bagińska, Justyna Bartoszek, Sandra Grabowska, Karolina Jermak, Wiktoria Krugłowska, Izabela Kryszko, Beata Kustrzyńska, Roksana Niewiadomska, Katarzyna Noworyta, Emilia Szyszko, Magdalena Śliwińska

Mistrzostwa szkoły w koszykówce

Mistrzostwa szkoły w koszykówce
 
Wyniki:
 
1 miejsce – klasa  II ef
2
miejsce – klasa  III df
3
miejsce – klasa  I b
4
miejsce – klasa  I eb
 

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
Wyniki:
 
1 miejsce  -  3b
2 miejsce  -  1c
3 miejsce  -  2f
4 miejsce  -  1b

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
 
Wyniki:
 
1 miejsce - III b2
2 miejsce - III df
3 miejsce - II b
4 miejsce - III b1
                   
Król strzelców: Michał Szymaś (III b2) - 9 bramek

GSM w strzelectwie sportowym

GSM w strzelectwie sportowym
 
 
dziewczęta -  III miejsce
chłopcy - IV miejsce
 
Izabela Gałązka, Anna Zygmunt, Anna Sałatarow
Mateusz Winnik, Przemysław Skrzypczak i Hubert Włodkowski

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
Mecze I LO:
 
środa, 26.03., g. 12.30   I LO - Bud., III LO - I LO
 
piątek, 28.03., g. 12.30   I LO - II LO, IV LO - I LO
 
środa, 02.04., g. 14.30   I LO - ZS nr 12
 
czwartek, 03.04., g. 12.30   finały

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 
Mecze I LO:
 
wtorek, 25.03., g. 12.30   I LO - III LO, IV LO - I LO
 
czwartek, 27.03., g. 12.30   I LO - Ekon., ZSTiO - I LO
 
wtorek, 01.04., g. 12.30   I LO - II LO, Gastr. - I LO

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach
 

I miejsce

 
Klaudia Wiśniowska, Kamil Dragun, Jakub Koitka, Krzysztof Kaczmarek

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
I LO: Patrycja Czarnodolska, Hanna Sługocka, Alicja Witkowska, Weronika Relich, Martyna Gozdowska, Zuzanna Iwaszuk, Joanna Perkowska, Emilia Szyszko, Patrycja Perużyńska, Agata Kustrzyńska, Justyna Tomczyszyn, Natalia Skubiszyńska

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 

II miejsce 

 
ZS Mechanicznych - I LO    24:25
III LO - I LO     7:23
ZS Gastronomicznych - I LO   13:15
I LO - ZS Ekonomicznych     18:17
I LO - ZS Elektrycznych   20:18
I LO - ZSTiO   19:20

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 
 

II miejsce

I LO:  Kacper Lipiec, Bartosz Gejgał, Łukasz Mazur, Jakub Rutkowski, Piotr Kaczmarek, Patryk Popławski, Mateusz Chrzanowski, Michał Namyślak, Amadeusz Wojciechowski, Andrzej Grzelak

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

III miejsce 

 
I LO - ZS Gastronomicznych    2:1
II LO - I LO    2:0
I LO - III LO    2:0
ZSTiO - I LO    2:0
I LO - ZS Ekonomicznych    2:1

Liga amatorska XVI Mistrzostw Gorzowa im. H.Hajdasza

Liga amatorska XVI Mistrzostw Gorzowa im. H.Hajdasza
 
 

V miejsce

 
I LO: Dawid Białasek, Jakub Buda, Mateusz Fil, Maciej Gładysz, Michał Klepczk, Michał Martin, Sebastian Mikołajczyk, Tomasz Mikołajczyk, Paweł Reichel, Michał Szymaś, Maciej Zajączkowski.

Mistrzostwach Gorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych na ergometrze wioślarskim

Mistrzostwach Gorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych na ergometrze wioślarskim
 
II miejsce sztafety w składzie:
  • Lawrence Drojetzki
  • Łukasz Mazur
  • Jakub Markowski
  • Adrian Tarka

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 
Mecze I LO:
 
20.11.2013, g. 16.00   I LO - II LO     1:2
27.11.2013, g. 16.00   III LO - I LO     0:2
04.12.2013, g. 14.50   I LO - ZS Bud.   0:2
11.12.2013, g. 16.00   ZS Elek - I LO    2:1
 

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej
 

II  i  V  miejsce

 
I LO: Michał Szymaś, Sebastian Mikołajczyk, Maciej Gładysz, Mateusz Fil, Michał Klepczuk, Dawid Białasek, Tomasz Mikołajczyk, Dorian Majchrzak, Michał Martin,Tomasz Chmielewski, Karol Kupczyk, Wojciech Urbanik, Maciej Rawski, Paweł Kot, Dawid Pych i Kacper Lipiec.

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 

I miejsce

 
I LO - ZS Ekonomicznych   15:3
I LO - II LO     9:5
ZSTiO - I LO     6:9
I LO - IV LO     19:3
ZSGastr. - I LO   2:27
 

GSM w szachach

GSM w szachach
 

I miejsce

  • Kamil Dragun
  • Jakub Koitka
  • Tomasz Stejnborn
  • Klaudia Wiśniowska

EBIS Basket Liga

EBIS Basket Liga
Play-off
 
23.02.2014, 16.25    Energy Team - MKS Puszkin    91:39
02.03.2014, 16.10    Energy Team - MKS Puszkin    91:27
09.03.2014, 16.10    MIB-POL - MKS PUSZKIN     40:46
 
16.03.2014, 18.30    Sazan AP - MKS Puszkin   45:41

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

 

III miejsce


Ela Rogowska, Magda Szydełko, Wioleta Łukasik

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców

 

V miejsce


Bartosz Gejgał, Hubert Strychalski, Mateusz Chołuj

GSM - "5 piłkarskie" dziewcząt

GSM - "5 piłkarskie" dziewcząt
  

II miejsce

 
I LO – IV LO   3:0
I LO – ZSTiO   1:1
I LO - ZS Mechanicznych   3:1
I LO - ZS Gastronomicznych    2:0
I LO - ZS Odzieżowych  5:0
I LO - ZS Ekonomicznych   3:2

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 

V miejsce

 
I LO - III LO   7:0
I LO -  IV LO    3:4
I LO - ZS Mechanicznych   1:6
I LO - ZS Odzieżowych    7:1
I LO - ZS Elektrycznych   5:3

GSM sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 

VI miejsce

 
Piotr Aleksandrowicz, Mateusz Chrzanowski, Lawrence Drojetzk, Kamil Gajda, Aleksander Hauba, Michał Klepczuk, Adam Kuś, Robert Lasota, Łukasz Mazur, Mikołaj Popiel

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 

II miejsce

 
Patrycja Czarnodolska, Alicja Drelich, Natalia Fabiś, Aleksandra Kożuchowska, Weronika Relich, Hanna Sługocka, Karolina Suchomska, Paulina Szaja, Emilia Tokarczyk, Karolina Walkowiak, Joanna Kudełka

GSM w indywidualnych biegach przełajowych

GSM w indywidualnych biegach przełajowych
Reprezentacje I LO:
  • Patrycja Czarnodolska, Weronika Relich, Natalia Fabiś, Karolina Suchomska, Karolina Walkowiak, Emilia Tokarczyk
  • Michał Klepczuk, Piotr Aleksandrowicz, Bogdan Aleksandrowicz. Mikołaj Popiel, Aleksander Hauba, Adam Kuś

Mistrzostwa I LO w piłce nożnej

Mistrzostwa I LO w piłce nożnej
 
Wyniki:
 
1 miejsce - kl. III b
2 miejsce - kl. III df
3 miejsce - kl. III e
4 miejsce - kl. III ac i II b
6 miejsce - kl. I b

 

Szkolne Igrzyska Sportowe

Szkolne Igrzyska Sportowe
Szkolne Igrzyska Sportowe są całorocznym współzawodnictwem sportowym klas organizowanym w dyscyplinach sportowych i rekreacyjnych na terenie szkoły.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...