Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

SPORTOWE WAKACJE 2013

SPORTOWE WAKACJE 2013
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
zaprasza do udziału w turniejach siatkówki plażowej
o "Wiśniowy puchar lata"
 
zawody w środy od godz. 1100
 
 
Załączniki:

XX Bieg Żakowski, festyn "Nad Kłodawką"

XX Bieg Żakowski, festyn "Nad Kłodawką"
Jubileuszowy XX Bieg Żakowski
im. Jerzego Cwojdzińskiego
Festyn sportowo – rekreacyjny
Nad Kłodawką
 
WYNIKI
 
Załączniki:

PUSZKIN zaprasza

PUSZKIN zaprasza
Zarząd Młodzieżowego Klubu Sportowego PUSZKIN
działającego przy I Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wlkp.
serdecznie zaprasza na
Jubileuszowy XX Bieg Żakowski
im. Jerzego Cwojdzińskiego
oraz  Festyn sportowo – rekreacyjny
Nad Kłodawką”.
Załączniki:

Lubuska Olimpiada Młodzieży

Lubuska Olimpiada Młodzieży
Wyniki drużyn I LO w zawodach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2013
 
•  Szachy - I miejsce
•  Tenis stołowy dziewcząt - III miejsce
•  Piłka ręczna dziewcząt - IV miejsce
•  Siatkówka chłopców - IV miejsce
•  Unihokej dziewczat - VI miejsce
•  Koszykówka chłopców - II miejsce w półfinale
•  Koszykówka dziewcząt - II miejsce w półfinale

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
 
Wyniki:
 
1 miejsce - klasa II b
2 miejsce - klasa III ef
3 miejsce - klasa I b
4 miejsce - klasa II a
5 miejsce - klasa II e

GSM w lekkiej atletyce

GSM w lekkiej atletyce

 

III miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt - 133,5 pkt

III miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców - 133,5 pkt

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 
IV miejsce
 
Jakub Buda, Paweł Chojnowski, Mateusz Chrzanowski, Konrad Gabara, Kamil Gajda, Maciej Janik, Piotr Kaczmarek, Paweł Kot, Kacper Lipiec, Łukasz Mazur, Tomasz Noworyta
 

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
Wyniki GSM:
 
1 miejsce  -  II Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce  -  ZS Ekonomicznych
3 miejsce  -  III Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce  -  ZSTiO
5 miejsce  -  I Liceum Ogólnokształcące i ZS Gastronomicznych
7 miejsce  -  ZS Mechanicznych i IV Liceum Ogólnokształcące
9 miejsce  -  ZS nr 14 i ZS Budowlanych

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 Wyniki GSM:
 
1 miejsce  -  ZSTiO  
2 miejsce  -  I Liceum Ogólnokształcące  
3 miejsce  -  IV Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce  -  II Liceum Ogólnokształcące  
5 miejsce  -  ZS Ekonomicznych  
6 miejsce  -  ZS Odzieżowych  
7 miejsce  -  ZS Gastronomicznych 

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 
Wyniki GSM:
 
1 miejsce - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - II Liceum Ogolnokształcące
5 miejsce - ZS Ekonomicznych i IV Liceum Ogólnokształcące

Mistrzostwa szkoły w koszykówce

Mistrzostwa szkoły w koszykówce
 
Wyniki:
 
1 miejsce - kl. III ef
2 miejsce - kl. III  b
3 miejsce - kl. II a
4 miejsce - kl. II b

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
Wyniki:  
 
1 miejsce - kl. III ac
2 miejsce - kl. III b
3 miejsce - kl. I b
4 miejsce - kl. II e
5 miejsce - kl. II b

Mistrzostwa Gorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w halową piłkę nożną

Mistrzostwa Gorzowa Szkół Ponadgimnazjalnych w halową piłkę nożną
 
III i V miejsce
 
Dawid Białasek, Kamil CisowskiAndrzej Drzazga, Maciej Gładysz, Patryk Gorzkiewicz, Paweł Kot, Karol Kupczyk, Dorian Majchrzak, Michał Martin, Sebastian Mikołajczyk, Tomasz Mikołajczyk, Patryk Popławski, Dawid Pych, Maciej Rawski, Paweł Reichel, Adrian Rozmarniewicz, Michał Szymaś, Arkadiusz Wolski, Maciej Zajączkowski 

XV Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza - I Liga Amatorska

XV Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza - I Liga Amatorska
 
V miejsce 
 
Dawid Białasek, Kamil Cisowski, Andrzej Drzazga, Maciej Gładysz, Patryk Gorzkiewicz, Sebastian Mikołajczyk, Tomasz Mikołajczyk, Paweł Reichel, Adrian Rozmarniewicz, Michał Szymaś, Arkadiusz Wolski i Maciej Zajączkowski

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 
III miejsce 
 
Aleksandra Leśnicka, Angela Marciniak, Alicja Karwańska, Maja Gimbut, Patrycja Danicka, Magda Obojska, Agata Mikołajewicz, Patrycja Piniewska, Natalia Nowicka, Judyta Gołdon, Anna Kowal, Anna Bacherek, Daria Pulkowska, Magdalena Kołodziej, Justyna Tomczyszyn 

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
Wyniki GSM:
 
1 miejsce - ZS Budowlanhych
2 miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce - ZS Technicznych i Ogólnokształcących
4 miejsce - ZS Mechanicznych
5-6 m-ce - IV i II LO
7-8 m-ce - ZS Ekonomicznych i Elektrycznych

GSM w szachach drużynowych

GSM w szachach drużynowych
 
I miejsce
 
   -      Kamil Dragun
   -      Maciej Chomski
   -      Maciej Bachorz
   -      Klaudia Wiśniowska

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 
I miejsce
 
Jacek Bogdanowicz, Bartosz Brzeziński, Michał Ebert, Maciej Gładysz, Jarosław Jasiński, Sebastian Mikołajczyk, Dawid Olczykowski, Hubert Palichleb, Marcin Pulkowski i Kamil Rogowski
 

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 
I miejsce
 
Marcelina Szurkowska, Martyna SzurkowskaOlga Urbaniec, Beata Kustrzyńska, Roksana Niewiadomska, Sandra Grabowska, Alicja Witkowska, Patrycja Czarnodolska, Melisa Tyczyńska, Izabela Kryszko, Dominika Mucharska, Agata Kneć

GSM w tenisie stołowym

GSM w tenisie stołowym
 
Dziewczeta - I miejsce
 
Aleksandra Leśnicka i Elżbieta Rogowska
 
Chłopcy - VII miejsce
 
Bartosz Gejgał, Hubert Strychalski i Kamil Dragun

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
Dziewczęta
1 miejsce -  Aleksandra Leśnicka
2 miejsce -  Ela Rogowska

Chłopcy
1 miesce -  Hubert Strychalski 
2 miejsce -  Kamil Dragun 
3 miejsce -  Maciej Gajewski 
 

XXI Biegi Niepodległościowe

XXI Biegi Niepodległościowe
 
Drużyny I LO zajęły II miejsca w biegach sztafetowych  zorganizowanych z okazji 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. 
 
W reprezentacjach Puszkina wystąpili: Laura Brylewska, Dorota Sroka, Kamila Romanowska i Aleksandra Borowczak oraz Andrzej Drzazga, Dacjan Naumowicz, Gracjan Napiórkowski i Wojciech Kraciuk.

GSM - "5" piłkarskie dziewcząt

GSM - "5" piłkarskie dziewcząt
 
II  miejsce
 
Angelika Winiarska, Karina Turek, Anna Zięba, Natalia Dominiczuk, Alicja Karwańska, Emilia Szyszko, Elżbieta Zabagło, Beata Kustrzyńska, Agata Kneć, Dominika Mucharska

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
Wyniki:
 
1 miejsce - ZS Mechanicznych
2 miejsce - ZSTiO
3 miejsce - ZS Budowlanych
4 miejsce - I Liceum Ogólnokształcące
 
Król Strzelców
 
Patryk Głąb i Mariusz Olszewski (obaj ZS Budowlanych) - po 9 goli

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
III miejsce
 
Lawrence Drojetzki, Albert Liberski, Łukasz Mazur, Paweł Chojnowski, Jakub Rutkowski, Karol Kupczyk, Kamil Gajda, Robert Lasota, Kamil Cisowski, Dacjan NaumowiczTomasz Mikołajczyk

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
I miejsce
 
Alicja Witkowska, Kamila Romanowska, Kinga Bebczuk, Emilia Tokarczyk, Joanna Perkowska, Beata Kustrzyńska, Patrycja Czarnodolska, Karolina Matulewicz, Ewa Woszczyk, Hanna Sługocka, Martyna Jaz

GSM w indywidualnych biegach przełajowych

GSM w indywidualnych biegach przełajowych
Najlepsze miejsca uzyskali:
 
♦   Hanna Sługocka - IV
♦   Dacjan Naumowicz - VIII
 
Drużynowo:
 
♦   dziewczęta- II miejsce
♦   chłopcy - V miejsce

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
 
Wyniki:
1.  II e
2.  III ef
3.  III d  
 
Król strzelców:
 
1. Tomasz Mikołajczyk - 15 goli
 

Szkolne Igrzyska Sportowe

Szkolne Igrzyska Sportowe
Wyniki:
1. Kl. II b
2. Kl. I b
3. Kl. II e
4. Kl. II d
5. Kl. I e
6. Kl. III b
 

Uczniowski Klub Sportowy

Na zebraniu w dniu 27 listopada 2012 r.podjęto uchwałę o powołaniu
 
Młodzieżowego Klubu Sportowego PUSZKIN
 
Dokonano wybory Komitetu Założycielskiego, który podejmie działania zmierzające do dokonania wpisu utworzonego stowarzyszenia do ewidencji i zorganizowania pierwszego Walnego zebrania członków.
 
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
9 października 2012 r.
Wielkie emocje w meczach 1/4 finału mistrzostw szkoły w piłce nożnej. Trzech półfinalistów wyłoniły rzuty karne, a czwartego jedna bramka różnicy w meczu.