Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wakacje na sportowo

Wakacje na sportowo
 
 
Grand Prix I LO w siatkówce plażowej o "Wiśniowy puchar lata"
 
 
 1.  Michał  Mazur   -  77 pkt
 2.  Daniel  Chochowski  -  75 pkt
 3.  Jarosław Jasiński  -  72 pkt
 
 
 
Załączniki:

Współzawodnictwo sportowe klas w roku szkolnym 2011/2012

Współzawodnictwo sportowe klas w roku szkolnym 2011/2012
 
Wyniki:
 
I miejsce - klasa I b
II miejsce - klasa II b
III miejsce - klasa II d
 

GSM w siatkówce plażowej

GSM w siatkówce plażowej

Dziewczęta

1.  II LO - Marta Szczetyńska i Malwina Radzewicz
2.  I LO - Aleksandra Leśnicka i Angela Marciniak
3.  I LO - Agata Mikołajewicz i Magda Obojska
 
Chłopcy
1.  I LO - Sebastian Kałużny i Maciej Polański
2.  I LO - Bartosz i Wiktor Brzezińscy 
3.  ZS Elektrycznych - Damian Belda i Adam Wiśniewski

I Mistrzostwa I LO w strzelectwie sportowym

I Mistrzostwa I LO w strzelectwie sportowym
 
Zwyciezcy:
 
Dziewczęta - Anna Zygmunt
 
Chłopcy - Michał Ebert
 
Zespołowo - klasa II d
 

XIX Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego

XIX Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego
Już po raz dziewiętnasty I LO było organizatorem Biegu Żakowskiego. Tegoroczna edycja zgromadziła na starcie 146 zawodników i zawodniczek. Zwycięzcą został Marcin Jaskowski, Oblicza Kłodawskich Okolic Kłodawa, który pokonał 5 kilometrową trasę w czasie 18 minut i 10 sekund. Na kolejnych miejscach podium stanęli Michał Hulewicz i Jarosław Górski - obaj z Gorzowa. Wśród pań zwyciężyła Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wlkp. (21:59) wyprzedzając Roksanę Pupel z LKS Lubusz Słubice i Lucynę Poznańską z GTMB Gorzów Wlkp. Gratulujemy!
 
Załączniki:

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
Wyniki:
 
1.   II ac
2.   II b
3.   I b
4.   II d
5.   I ef
 

XIX Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego

XIX Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w XIX Biegu Żakowskim im. Jerzego Cwojdzińskiego który odbędzie się 2 czerwca 2012 r. o godz. 1200. Start i meta przy ZSO nr 1 w Gorzowie Wlkp. ul. Puszkina 31. Zapisy w dniu imprezy od godz. 930.
 
 
Załączniki:

Drużynowe Mistrzostwa Polski szkół w szachach

Drużynowe Mistrzostwa Polski szkół w szachach
 
I miejsce
 
 
Kamil Dragun
Arkadiusz Siwiec
Maciej Chomski
Klaudia Wiśniowska 

Lubuska Olimpiada Młodzieży w siatkówce

Lubuska Olimpiada Młodzieży w siatkówce
 
III miejsce
 
 
Jacek Bogdanowicz, Bartosz Brzeziński, Wiktor Brzeziński, Michał Ebert, Jarosław Jasiński, Sebastian Kałużny, Sebastian Mikołajczyk, Dawid Olczykowski i Maciej Polański

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
Wyniki: 
1.    I ef
2.    I b
3.    II b
4.    III b
 
Najlepsi strzelcy:
1.   Tomasz Mikołajczyk
2.   Sebastian Mikołajczyk

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach
 
I miejsce
 
 
szachownica 1: Kamil Dragun  (I miejsce na szachownicy)
szachownica 2: Arkadiusz Siwiec  (I miejsce na szachownicy)
szachownica 3: Sara Kowalska, Maciej Chomski
szachownica 4: Klaudia Wiśniowska  (I miejsce na szachownicy)
 

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
Wyniki: 
1.  II LO
2.  I LO
3.  ZSTiO
4.  ZS Gastronomicznych
5.  ZS Budowlanych
6.  ZS Mechanicznych
7.  III LO
8.  ZS Ekonomicznych

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
Wyniki:
 
1.  II LO
2.  I LO
3.  ZSTiO 
4.  ZS Ekonomicznych
5.  ZS Odzieżowych
 

Sportowe ferie

Sportowe ferie
Wszystkich zainteresowanych zapraszam w okresie ferii zimowych na zajęcia rekreacyjno-sportowe poniedziałki, środy i piątki od godz. 1100.
►  poniedziałki - zajęcia sportowo-rekreacyjne i zawody pomiędzy uczestnikami zajęć w halowej piłce nożnej,
►  środy - zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz zawody w siatkówce i koszykówce,
►  piątki - zajęcia sportowo-rekreacyjne i turniej tenisa stołowego.
 
Dodatkowo o godz. 900 w poniedziałek, środę i piątek trening piłkarzy ręcznych, we wtorek i czwartek trening unihokeistów.
Wiśnia

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 
II miejsce
 
 
W I LO wystapiły: Natalia Dominiczuk, Martyna Gozdowska, Hanna Sługocka, Klaudia Czarnodolska, Martyna Jaz, Małgorzata Kuciak, Paulina Straszewska, Alicja Witkowska, Katarzyna Leiblich i Patrycja Kustrzyńska.
 

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 
III miejsce
 
 
I LO: Dawid Białasek, Piotr Budek, Sławomir Kąkolewski, Karol Kuśmider, Łukasz MazurKornel Mizera, Patryk Popławski, Andrzej Stankiewicz, Łukasz Stano, Jan Strzelecki, Mateusz Sztukiel i Tymoteusz Tyliszczak

Liga Amatorska w halowej piłce nożnej

Liga Amatorska w halowej piłce nożnej
XIV Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza
 
 
III miejsce
 
 
Król strzelców: Maciek Niedziałkowski
 
 

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 
II miejsce
 
 
W reprezentacji Puszkina wystąpiły:  Patrycja Kustrzyńska, Olga Urbaniec, Elżbieta Żelichowska, Julia Trębacz, Marcelina Szurkowska, Martyna Szurkowska, Roksana Niewiadomska, Sandra Grabowska, Beata Kustrzyńska i Klaudia Czarnodolska.
 

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 
I miejsce
 
 
Nasze Złote chłopaki: Jacek Bogdanowicz, Bartosz Brzeziński, Wiktor Brzeziński, Michał Ebert, Jarosław Jasiński, Sebastian Kałużny, Dawid Olczykowski i Maciej Polański.

GSM w szachach

GSM w szachach
 
I miejsce
 
 
Drużyna I LO: Sara Kowalska, Klaudia Wiśniowska, Maciej Chomski, Kamil Dragun, Arkadiusz Siwiec
 
 

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 
VI miejsce
 
 
W reprezentacji wystąpiły: Natalia Dominiczuk, Jagoda Dudarewicz, Aleksandra Lipko, Alicja Łukasik, Klaudia Skowroń, Marcelina Szurkowska, Karina Turek, Agata Zaręba Anna Zięba.

GSM w piłce nożnej

GSM w piłce nożnej
Wyniki: 
1 miejsce - ZS Budowlanych
2 miejsce - II LO
3 miejsce - ZSTiO
4 miejsce - III LO
5-8 miejsce - ZS Mechanicznych, IV LO, I LO, ZS Ekonomicznych,
9 miejsce - ZS Elektrycznych
10-12 miejsce - I SLO, ZS Odzieżowych, ZS Gastronomicznych
13 miejsce - VIII LO

GSM w tenisie stołowym

GSM w tenisie stołowym
WYNIKI:
 
►  Aleksandra Leśnicka oraz Martyna i Marcelina Szurkowskie
     - III miejsce
 
►  Jakub Pakuła i Michał Kunka
     - VII miejsce
 
 

GSM w sztafetowych biegach przełajowych

GSM w sztafetowych biegach przełajowych
 
Wielkim sukcesem zawodników I LO zakończyły się dzisiejsze sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych rozgrywane w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce, a chłopców - II. Gratulujemy!
 
 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych

GSM w indywidualnych biegach przełajowych
Indywidualnie:
•  I miejsce - Klaudia Czarnodolska
•  V miejsce - Patrycja Kustrzyńska
•  VI miejsce - Kamil Cisowski
 
Zespołowo:
•  dziewczeta - I miejsce
•  chłopcy - IV miejsce 

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
Wyniki:
1.   III  bf
2.   III  ac
3.   I  b
4.   II  ac 
 
Król strzelców:
Piotr Kadłubowski
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
26 września 2012 r.
Reprezentanci I LO wystąpili w zawodach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych.