Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gorzowska spartakiada młodzieży w piłce nożnej chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców

Wyniki końcowe:
 
1.   ZS Budowlanych
2.   I LO
3.   IV LO
4.   ZS Mechanicznych
5.   II LO, ZSTiO, ZS Ekonomicznych, III LO
9.   ZS Elektrycznych, VIII LO
11. ZS Odzieżowych, ZS Gastronomicznych
 
 
Najlepsi strzelcy:
 
1.   Bartek Hajdasz (ZSTiO) - 34 gole
2.   Sebastian Głowinkowski (ZS Budowlanych) - 24
3.   Paweł Jankowski (IV LO) - 20
4.   Mieszko Trachimowicz i Bartosz Werbski (ZS Budowlanych) - po 19
6.   Rafał Loc (II LO) - 16
7.   Mateusz Janiszewski (IV LO) - 13
8.   Filip Mrzygłód (IV LO) - 12
9.   Marcin Celejewski, Kamil Cisowski (I LO), Jarosław Lewicki (ZS Mechanicznych) - po 11
12. Filip Trębacz (I LO), Patryk Sadowski (III LO) - po 10
 

Finał
ZS Budowlanych - I LO   4:2
o III miejsce
ZS Mechanicznych - IV LO   2:3
 
1/2 finału
ZS Mechanicznych - ZS Budowlanych    4:7
I LO - IV LO     6:3
 
1/4 finału
II LO - ZS Mechanicznych    6:6  k  2:3
ZS Ekonomicznych - ZS Budowlanych   0:9
ZSTiO - I LO    2:2   k  6:7
III LO - IV LO   4:11
 
Eliminacje:
Gr. A
 1 2 3 4 5 6 Pkt M
1 ZSTiO X 9:3 6:3 15:6 18:0 2:3 12 II
2 ZS Elektr. 3:9 X 4:5 2:7 7:4 3:4 3 V
3 ZS Ekon. 3:6 5:4 X 6:5 10:0 1:3 9 III
4 III LO 6:15 7:2 5:6 X 9:3 5:7 6 IV
5 ZS Odzież. 0:18 4:7 0:10 3:9 X 2:7 0 VI
6 II LO 3:2 4:3 3:1 7:5 7:2 X 15 I
GR. B  1 2 3 4 5 Pkt M
1 ZS Bud. X 5:6 5:4 3:2 20:2 25:0 12 II
2 IV LO 6:5 X 4:4 9:7 10:4 16:3 13 I
3 ZS Mech. 4:5 4:4 X 3:7 10:0 9:4 7 IV
4 I LO 2:3 7:9 7:3 X 18:1 8:5 9 III
5 ZS Gastr. 2:20 4:10 0:10 1:18 X 6:8 0 VI
6 VIII LO 0:25 3:16 4:9 5:8 8:6 X 3 V
 

 
11.10.2010r.
ZSBudowlanych - VIII LO   25:0
Bramki: Trachimowicz-13, Werbski-3, Gradowski-1, Łyszczek-2, Głowinkowski-3, Jedynak-3
IV LO - ZS Gastronomicznych   10:4
Bramki: Janiszewski-3, Zórawski-1, Jankowski-2, Bielicki-1, Balcerczyk-1, Mrzygłód-2 * Rowiński-3, Szulżycki-1
ZS Mechanicznych - I LO   3:7
Bramki: Wiejas-1, Troszczyński-1, Rozmarynowski-1 * Cisowski-3, Dragun-1, Kadłubowski-1, Celejewski-1, Niedziałkowski-1
ZS Odzieżowych - ZSTiO   0:18
Bramki: Błajewski-1, Antczak-1, Hajdasz-12, Janas-1, Antkowiak-1, Zieliński-1, Rosiak-1
12.10.2010 r.
ZS Elektrycznych - ZS Odzieżowych   7:4
Bramki: Gortynowski-1, Łapkowski-1, Gaść-3, Nadziejko-1 * Boniszewski-3, Prządka-1
ZS Ekonomicznych - III LO   6:5
Bramki:  Zaskórski-3, Szmytko-1, Sienkiewicz-1, Nowak-1 * Sadowski-3, Głuszyk-1, Styrcula-1.
ZS Gastronomicznych - ZS Budowlanych   2:20
Bramki: Kotwicki-1, Biedrawa-1 * Łyszczek-1, Gradkowski-1, Głowinkowski-8, Trachimowski-6, Werbski-3, Kaniewski-1
18.10.2010 r.
VIII LO - I LO   5:8
Bramki: Wusaty-2, Świątkowski-2, Kolasiński-1 * Wróblewski-2, Celejewski-4, Trębacz-1, Patkowski-1.
ZS Gastronomicznych - ZS Mechanicznych   0:10
Bramki: Troszczyński-1, Czekanowski-3, Kurek-3, Lewicki-3.
ZS Budowlanych - IV LO   5:6
Bramki: Łyszczek-2, Głowinkowski-1, Werbski-2 * Masłowski-2, Mżygłód-2, Jankowski-2
III LO - ZS Elektrycznych   7:2
Bramki: Sadowski-3, Boroń-1, Głuszyk-2, Kulesza-1 * Gaść-1, Dutkiewicz-1.
19.10.2010 r.
ZS Odzieżowych - ZS Ekonomicznych   0:10
Bramki: Nowak-2, Szmytko-4, Jagiełka-1, Szymaniak-2.
ZSTiO - ZS Elektrycznych   9:3
Bramki: Hajdasz-6, Błajewski-1, Bil-1, Antkowiak-1 * Gaść-1, Mazur-1, Janiak-1.
I LO - IV LO   7:9
Bramki: Trębacz-4, Cisowski-1, Dragun-1, Niedziałkowski-1 * Janiszewski-2, Mrzygłód-1, Jankowski-4, Masłowski-2.
21.10.2010 r.
IV LO - VIII LO   16:3
Bramki: Janiszewski-6, Jankowski-2, Żórawski-2, Mrzygłód-3, Jarzyna-1, Balcerczyk-1, Bielicki-1 * Isanski-2, Świątkowski-1.
ZS Mechanicznych - ZS Budowlanych   4:5
Bramki: Czekanowski-1, Lewicki-2, Sysak-1 * Głowinkowski-4, Łyszczek-1.
I LO - ZS Gastronomicznych   18:1  
Bramki: Niedziałkowski-5, Celejewski-4, Cisowski-4, Dragun-1, Trębacz-1, Wróblewski-3 * Kotwicki-1.
22.10.2010 r.
II LO - III LO   7:5
Bramki: Strzelecki-1,Loc-4, Jędrzejko-1, Kaczmarek-1 * Sadowski-2, Kulesza-1, Głuszyk-1.
25.10.2010 r.
ZS Ekonomicznych - ZSTiO   3:6
Bramki: Startek-2, Szmytko-1 * Hajdasz-5, Antkowiak-1.
III LO - ZS Odzieżowych   9:3
Bramki: Kulesza-2, Głuszyk-3, Sadowski-1, Strycula-1, Wilczyński-2 * Bielawski-2, Prządka-1.
ZS Mechanicznych - VIII LO   9:4
Bramki: Kurek-4, Wiejas-2, Czekanowski-3 * Trąbajło-1, Isański-2, Kolasiński-1.
ZS Budowlanych - I LO   3:2
Bramki: Gradowski-2, Głowinkowski-1 * Trębacz-1, Celejewski-1.
26.10.2010 r.
ZSTiO - III LO   15:6
Bramki: Hajdasz-10, Janas-2, Antkowiak-2, Błajewski-1 *
ZS Elektrycznych - ZS Ekonomicznych   4:5
Bramki: Gortyński-1, Janiak-1, Socha-1, Gaść-1 * Rejman-2, Nowak-2, Startek-1.
ZS Odzieżowych - II LO   2:7
Bramki: Bielawski-1, Uciński-1 * Loc-4, Stańczyk-1, Olek-1, Rusakiewicz-1.
28.10.2010 r.
VIII LO - ZS Gastronomicznych   8:6
Bramki:  Trąbajło-1, Świątkowski-4, Isanski-3 * Biedrawa-4, Kotwicki-2.
IV LO - ZS Mechanicznych   4:4
Bramki: Jankowski-4 * Wiejas-1, Czekanowski-1, Kurek-1, Lewicki-1.
29.10.2010 r.
II LO - ZS Ekonomicznych   3:1
Bramki: Stańczyk-1, Loc-1, Kaczmarek-1 * Szymanek-1.
02.11.2010 r.
ZS Elektrycznych - II LO   3:4
Bramki: Gortyński-1, Kowalczyk-1, Grzechowiak-1 * Loc-2, Rusakiewicz-1, Dibelka-1.
03.11.2010 r.
II LO - ZSTiO   3:2
Bramki: Loc-2, Kaczmarek-1 * Hajdasz-1, Antkowiak-1.
 
 
04.11.2010 r.
II LO - ZS Mechanicznych    6:6  k  2:3
Bramki: Dibelka-1, Kaczmarek-1, Dembkowski-1, Loc-3 * Niewiadomski-5, Lewicki-1
ZS Ekonomicznych - ZS Budowlanych   0:9
Bramki: Głowinkowski5, Werbski-4.
05.11.2010 r.
ZSTiO - I LO   2:2   k  6:7
Bramki: Błajewski-2 * Cisowski-1, Trębacz-1
III LO - IV LO   4:11
Bramki: Sadowski-1, Grzeszykowski-1, Głuszyk-2 * Żurawski-2, Jarzyna-1, Janiszewski-2, Jankowski-4, Mrzygłód-2. 
08.11.2010 r.
ZS Mechanicznych - ZS Budowlanych    4:7
Bramki: Lewicki-4 * Werbski-4, Głowinkowski-2, Borysowiec-1.
 I LO - IV LO    6:3
Bramki:  Trębacz-2, Wróblewski-1, Cisowski-1, Celejewski-1, Niedziałkowski-1 * Jankowski-1, Żurawski-1, Mrzygłód-1
09.11.2010 r. 
ZS Mechanicznych - IV LO   2:3
Bramki: Rozmarynowski-2 * Żurawski-1, Jankowski-1, Mrzygłód-1.
ZS Budowlanych - I LO   4:2
Bramki: Gradowski-1, Werbski-3 * Niedziałkowski-1, Cisowski-1.