Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

WAKACJE 2011

WAKACJE 2011
 
Sportowe Wakacje 2011
 
Grand Prix I LO w siatkówce plażowej o "Wiśniowy puchar lata".
X turniej - środa 31 VIII, godz. 1300
Zainteresowanych treningiem zapraszam na szkolne boiska - kontakt 667659201.
 
 
Załączniki:

Mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej

Mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej
 W sobotę 18 czerwca 2011 r. na boiskach I LO odbyły się mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej.
 
Wyniki:
 
1.  Marek Miszczak
1.  Maciej Polański
3.  Jakub Horbal
 

XVIII Bieg Żakowski, Festyn "Nad Kłodawką"

XVIII Bieg Żakowski, Festyn "Nad Kłodawką"
Festyn lekkoatletyczny "Nad Kłodawką"
Zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w konkurencjach: bieg na 60 m (szk.podst.) lub 100 m (gimnazja), bieg na 300 m i skok w dal oraz mistrzostwa I LO w lekkiej atletyce w konkurencjach: bieg na 100 m, skok w dal i pchnięcie kulą.
Początek zawodów o godz. 1000.
XVIII Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego
Otwarty bieg uliczny na dystansie 5000 m. Prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja w kategoriach wiekowych. Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów od godz. 930, start o godz. 1200.
Sobota, 28 maja 2011 r., boiska I LO przy ul. Puszkina w Gorzowie Wlkp.
Załączniki:

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej
Wyniki:
1.   II bf
2.   III b
3.   III e
4.   II b
 
Król strzelców:
1.   Sebastian Kałużny
2.   Adrian Kowalski
3.   Adrian Rozmarniewicz
 

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
Wyniki:
1.   II b
2.   II f
3.   I a
4.   I b
5.   I d
 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt
Wyniki:
 
1.  I Liceum Ogólnokształcące
2.  IV Liceum Ogólnokształcące   
3.  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
4.  Zespół Szkół Odzieżowych
5.  Zespół Szkół  Ekonomicznych
 
Najskuteczniejsza zawodniczka Angelika Winiarska (I LO)

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w koszykówce chłopców

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w koszykówce chłopców
Wyniki:
 
1.  I Liceum Ogólnokształcące
2.  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
3.  Zespół Szkół Budowlanych
4.  Zespół Szkół  Elektrycznych
5.  Zespół Szkół  Ekonomicznych i  Zespół Szkół Mechanicznych
7.  Zespół Szkół Gastronomicznych
Najskuteczniejszy zawodnik :   Michał Makowski (ZSBud)
Najskuteczniejszy za "3 pkt."Sebastian Mazowiecki (I LO)

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju chłopców

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju chłopców
Wyniki końcowe: 
1.   ZS Mechanicznych
2.   II LO
3.   ZS Budowlanych
4.   ZSTiO
5.   LO 
 
Król strzelców:
 1.   Tomasz Kaczałko (ZS Mechanicznych)

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt
Wyniki:
 
1.   Zespół Szkól Technicznych i Ogólnokształcących
2.   Liceum Ogólnokształcące
3.   II Liceum Ogólnokształcące
4.   Zespół Szkół Ekonomicznych
5.   III Liceum Ogólnokształcące

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt
Wyniki: 
Grupa A
1.   I Społeczne LO
2.   I LO
      IV LO - wycofało się z rozgrywk
Grupa B
1.   II LO
2.   ZS Ekonomicznych
3.   ZS Gastronomicznych
4.   ZS Odzieżowych

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w siatkówce chłopców

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w siatkówce chłopców
Wyniki końcowe:
Grupa A
1.  I LO
2.  III LO
3.  ZSTiO
Grupa B
1.  ZS Budowlanych
2.  ZS Elektrycznych
3.  ZS Mechanicznych
4.  II LO
5.  IV LO
6.  ZS Gastronomicznych

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców
Wyniki końcowe:
 
1.   ZS Budowlanych
2.   I LO
3.   IV LO
4.   ZS Mechanicznych
 
Król strzelców:
 
1.   Bartek Hajdasz (ZSTiO) - 34 gole

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
 
Wyniki:
1.   II bf
2.   III ce
3.   III f
 
Król strzelców:
1.   Sebastian Kałużny
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...